На кордоні вилучили цистерну, на якій хотів “зекономити” житель Рівненщини

logo


На кордоні вилучили цистерну, на якій хотів “зекономити” житель Рівненщини

13:32, 24 квітня 2024 року

Митники вилучили цистерну для пального у мешканця Рівненщини. Як виявилося, чоловік хотів занизити вартість транспорту, щоб “зекономити”.

Про це повідомляють на сторінці Львівської митниці.

У пункт пропуску «Шегині – Медика»із Республіки Польща прибула цистерна-напівпричіп марки „Indox” для перевезення паливно-мастильних матеріалів.

Під час проходження митного контролю водій – 41-річний житель Рівненської області подав товаросупровідні документи, в яких вказувалось, що він переміщує у режимі «імпорт» вантажну спецтехніку, вартість якої майже 360 тис. гривень.

Однак серед документів, наявних у водія, знайшлася «запасна» декларація, в якій було прописано: вартістьтовару сягає 540 тис. гривень.

На свій запит митники отримали декларацію, подану до митного оформлення автоцистерни на території Польщі. Вона виявилась ідентичною до виявленої у папці водія.

За цим фактом складено адмінпротокол, відповідно до ч. 1 ст. 483 МКУ (Переміщення або дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю).

Санкція статті передбачає накладення штрафу в розмірі від 50 до 100 відсотківвартості товарів – безпосередніх предметів правопорушення з конфіскацією товарів.

Транспортний засіб тимчасово вилучено. Невдовзі справу розглядатимуть в суді.