На лікування 15-річної Олесі Шиян львівська мерія виділила 120 тис. грн

logo


У п’ятницю, 8 листопада, виконавчий комітет Львівської міської ради виділив 120 тис. грн на лікування 15-річної Олесі Шиян, яка отримала важку травму у центрі Львова через наляканих коней. 50 тис. грн передадуть безпосередньо батькам дівчинки, а ще 70 тис. грн скерують в Львівську обласну дитячу лікарню ОХМАТДИТ, де лікується дівчинка, передає з засідання виконкому кореспондет ZAXID.NET.

Начальник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб повідомив, що місто повністю компенсує витрати на лікування цій дівчині.

«До лікування дівчинки залучені всі провідні фахівці міста Львова, в тому числі фахівці міських установ, які мають найбільший досвід лікування таких травм, і зокрема, хірург-комбустіолог Василь Савчин теж бере участь в лікуванні і оперативних втручаннях. Щодня проводиться консиліум із залучення провідних фахівців.На сьогодні стан пацієнти важкий, але стабільний. Важкість стану зумовлюється важкою травмою гомілки, яка потребує щоденних перев’язок під загальним знечуленням. Шанс на врятування цієї ноги є, і ми сподіваємося, що лікування буде успішним», – каже Володимир Зуб.

Нагадаємо, нещасний випадок стався у суботу ввечері на проспекті Свободи у Львові. Налякані вибухами фейєрверків коні винесли прогулянкову туристичну карету на пішохідну частину проспекту і знесли лавку, де сиділа 15-річна Олеся Шиян з Турки. Її відразу ж госпіталізували в реанімацію ОХМАТДИТу. Лікарі поставили діагноз: відкритий перелом великої гомілкової кістки, забійно-рвана рана м’яких тканин лівої гомілки та стегна, кровотеча, посттравматичний тромбоз підколінної артерії, гостра ішемія лівої нижньої кінцівки.

Дівчинка перенесла вже сім операцій. Сьогодні вранці їй проводять восьму. Лікарі ОХМАТДИТу роблять все можливе, аби врятувати дівчинці ногу, яка тривалий час була обезкровлена і через це виникли проблеми. Вони вже двічі скликали консиліум, на який запросили кращих фахівців Львова, області, Львівського національного медуніверситету, військогового госпіталю.

Винуватців цієї трагедії, які влаштували феєрверк і налякали коней, поліця наразі не знайшла.