На Львівщині інвестор збудує індустріальний парк на 20 га

logo


На території Львівської області інвестор планує побудувати індустріальний парк площею майже 20 гектарів.фото: infomalin.biz

фото: infomalin.biz

Про це йшлось вчора, 10-го лютого, на зустрічі голови Львівської ОДА Олега Синютки із директором ТзОВ «НІСА Девелопмент» Тарасом Ястремським.

Представник компанії та потенційний інвестор уже представив ескіз генерального плану виробничо-логістичного комплексу на земельній ділянці в одному із районів Львівщини. Також він повідомив, що на сьогодні тривають переговори із місцевими органами самоврядування про надання цих земель в оренду, – інформують у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Сторони домовились напрацювати детальну дорожню карту, де будуть відображені чіткі кроки для створення індустріального парку. Підтримку та супровід проекту надаватиме управління інвестиційної політики ОДА.

Додамо, що Львівський регіон сьогодні є лідером із залучення іноземних інвестицій. Нашою областю зацікавилися такі бізнес-гіганти як «Fujikura», «Green Factory», «Nexans», «Leoni»… Роман Матис, керівник управління залучення інвестицій Львівської ОДА, розповів Tvoemisto.tv, чи прийде сюди IKEA та як область змінила підхід до залучення інвесторів.

Опублікувала Марічка Мишок