На Львівщині кількість дорослих, що захворіли на кір, зросла до 14 осіб

logo


Кількість дорослих, які захворіли на кір, на Львівщині продовжує зростати. На лікуванні в Львівській обласній інфекційній лікарні перебуває 10 осіб, усі вони працівники ТзОВ « Фуджікура». У середу, 20 грудня, до інфекційних відділень лікарень області госпіталізовано ще четверо дорослих.

«Вік хворих, яких госпіталізували сьогодні, – 18 – 32 роки. Один хворий перебуває на лікуванні в інфекційному відділенні лікарні у Пустомитах, троє – у Миколаєві. У всіх стан середньої важкості, вони отримують відповідне лікування. Всі вони працювали на підприємстві «Фуджікура». Чи буде кількість хворих зростати? Це не виключено, адже кір – дуже заразне захворювання», – сказав ZAXID.NET заступник директора львівського обласного лабораторного центру Олег Когут.

Нагадаємо, що хворі, у яких діагностували кір, до Львівської обласної інфекційної лікарні почали поступати ще 15 грудня. Цього дня госпіталізували троє дорослих. Ще п’ятеро осіб госпіталізували 17 грудня й одного пацієнта -18 грудня. 20 грудня кількість дорослих, в яких діагностували кір, зросла вже до 14 осіб. Медики прогнозують, що кількість хворих у найближчі дні може й надалі зростати.