На Львівщині місцеві пайовики перекрили міжнародну трасу Київ-Чоп. Відео

logo


image

До такого радикального кроку селяни вдались після того, як на їхні поля приїхали невідомі особи з технікою та почали збирати їх урожай картоплі.

Перед пішохідним переходим, де відбулось перекриття траси, скупчилось більше сотні автомобілів.

Марія Кіндратів, власниця земельного паю:

– Ми посадили урожай, зібрати його не можемо. Приїхали якісь невідомі люди, нам взагалі документів не показують, абсолютно нічого, і викопують наш урожай. А ми не даємо їм того робити, це наш урожай, наша земля, наші батьки-прадіди боролись за цю землю, наші діти на Сході воюють, а вони приїхали і роблять мародерство.

Один із далекобійників вирішив проскочити крізь мітингувальників та збив чоловіка просто на зебрі. Потерпілого забрала швидка. А кількадесят селян продовжили перекриття траси на одну годину, аби до своєї проблеми привернути увагу керівництва прокуратури та поліції Львівщини.

Люди вимагають: встановити, хто ті рейдери, що збирають їх врожай і зупинити свавілля, адже, кажуть, вже кілька тижнів у них з-під носа крадуть вирощену культуру, а правоохоронці лише розводять руками. Свої вимоги селяни офіційно передали правоохоронцям, та заявили, якщо за добу поліція не відреагує – блокуватимуть обласну адміністрацію та управління прокуратури.

Діло також писало: Невідомі особи збирають врожай львівських фермерів

Підписуйтеся на сторінку “Діло” у Фейсбук