На Львівщині мотоцикліста обікрали під час руху

logo
151719_na_lvivwini_motociklista_obikrali_pid_cha.jpeg


Новини, 21.11.2017

21.11.2017, 14:33

мотоциклист, обокралиНа Радехівщині під час руху обікрали мотоцикліста. З кишені потерпілого зник гаманець з грошіма та двома банківськими картками. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Радехівське відділення поліції 20 листопада звернувся 25-річний житель району. Чоловік повідомив, що під час поїздки мотоциклом “ІЖ” в сусіднє село у нього з кишені пропав гаманець, в якому знаходилось близько 1000 гривень та дві банківські картки. За словами потерпілого, крадіжку міг вчинити 22-річний односільчанин.

Працівники поліції встановлюють обставини події. За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.185 Кримінального кодексу України (крадіжка). Санкція статті передбачає покарання включно до позбавлення волі на строк до трьох років. Триває досудове розслідування.

На Радеховщине во время движения обокрали мотоциклиста. Из кармана потерпевшего исчез кошелек с деньгами и двумя банковскими карточками. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Радеховское отделениt полиции 20 ноября обратился 25-летний житель района. Мужчина сообщил, что во время поездки на мотоцикле “ИЖ” в соседнее село у него из кармана пропал кошелек, в котором находилось около 1000 гривен и две банковские карточки. По словам потерпевшего, кражe мог совершить 22-летний односельчанин.

Работники полиции устанавливают обстоятельства происшествия. По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.185 Уголовного кодекса Украины (кража). Санкция статьи предусматривает наказание вплоть до лишения свободы на срок до трех лет. Продолжается досудебное расследование

Соцсети

Погода


А поділитися?