На Львівщині розвиватимуть мережу молодіжних центрів та просторів

logoНа Львівщині розвиватимуть мережу молодіжних центрів та просторів

Депутати Львівської обласної ради затвердили програму «Молодь Львівщини».

Про це пише Кулемет з посиланням на прес-службу Львівської обласної ради.

Одним із ключових її завдань на наступні роки є розвиток мережі молодіжних центрів та просторів на території Львівської області. Зараз на Львівщині вже створено 27 молодіжні простори. Там молодь може розробляти соціальні ініціативи для своєї громади, має додаткові можливості для особистого розвитку, навчання й творчості. Такі простори створюються в громадах на базі бібліотек, будинків культури та шкіл.

Важливим пріоритетом у молодіжній політиці на Львівщині визначено національно-патріотичне виховання, зокрема, можливість участі молоді області у всеукраїнських заходах, регулярних екскурсіях у військові частини та підприємства оборонної галузі, перегляд патріотичних фільмів, проходження курсів домедичної допомоги та ін.

На реалізацію програми цього року в обласному бюджеті передбачили 2,5 млн грн.

Важливою складовою нової програми є також профільне навчання працівників, які займатимуться молодіжними питаннями у новоутворених територіальних громадах. Також їх додатково навчатимуть за програмою Британської Ради – «Активні громадяни», партнером якої є Львівський обласний молодіжний центр.

Одним з масштабних заходів, який буде реалізований в рамках програми лише за умови сприятливої епідемічної ситуація, стане ювілейний XV Всеукраїнський фестиваль «Зашків», присвячений 130-річчю від дня народження Євгена Коновальця.

Поділитися цим: