На Львівщині школам та університетам рекомендують перейти на дистанційне навчання

logo


image

Через погіршення епідеміологічної ситуації школам, коледжам та університетам з 9 березня рекомендують перейти на дистанційну форму навчання. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА.

Таке рішення ухвалили на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Відтак, з вівторка, 9 березня, усім закладам загальної середньої, позашкільної, фахової передвищої та вищої освіти незалежно від форми власності рекомендують перейти на віддалений режим навчання.

Таким чином, працюватимуть лише дитсадочки та спеціальні заклади освіти. З 15 березня школам рекомендують розпочати весняні канікули.

Це рішення зумовлено тим, що за останні 2 тижні на Львівщині стрімко погіршилась ситуація із захворюваністю на коронавірус. За словами керівника департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ореста Чемериса, за останній період кожна 2-3 людина, яка робить тест, отримує позитивний результат.

Станом на 5 березня завантаженість ліжкової мережі медичних закладів області становить майже 43% на противагу майже 30%, які були ще два тижні назад. Окрім того, хворобу дедалі частіше почали фіксувати у дітей.

Голова Львівської ОДА Максим Козицький вакцинувався від COVID-19