На Львівщині судитимуть учасників організованої групи наркоторговців

logo


На рахунку наркоугруповання – 27 фактів, пов’язаних зі збутом наркотиків та психотропів. Дилери забезпечували функціонування трьох Інтернет-крамниць на території Львівської області та збували наркозалежним роздрібними партіями через «закладки».

Нагадаємо, у жовтні минулого року оперативники управління боротьби з наркозлочинністю у Львівській області Департаменту боротьби з наркозлочинністю Нацполіції спільно з правоохоронцями обласного главку викрили групу осіб, які упродовж 2019-2020 років збували наркотики та психотропи через Телеграм-канал.

Між членами угруповання були чітко розподілені обов’язки. 24-річний мешканець Київщини особисто організовував постачання амфетаміну і канабісу до міста Львова та області, контролював надходження грошей та їх подальший розподіл між учасниками. При цьому він ретельно підібрав кадри для розповсюдження наркотиків та психотропів, а товар надсилав їм через поштові відправлення.

30-річний львів’янин-співучасник, який раніше судимий за майнові злочини, отримував оптові партії, фасував їх у великі «закладки», так звані «мастер-клади» та розкладав для «наркокур’єрів», а 29-річна жінка – робила дрібні дози та розкладала їх у конкретних місцях із прив’язкою до адреси. Оплата за товар здійснювалася через електронні гаманці або за допомогою криптовалюти.

Після проведення комплексу заходів, спрямованих на документування зловмисників, правоохоронці провели ряд санкціонованих обшуків у їх помешканнях, під час яких вилучили 1,5 кг канабісу, амфетаміну та психотропної речовини «МДМА».

Трьом фігурантам повідомлено про підозру у вчиненні в складі організованої групи 27 епізодів злочинної діяльності  – за ч. 3 ст. 307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) та ч. 2 ст. 306 (Використання коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів, прекурсорів, отруйних чи сильнодіючих речовин або отруйних чи сильнодіючих лікарських засобів) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування наразі завершено та обвинувальний акт передано до Сихівського районного суду міста Львова. Зловмисникам загрожує до 12-ти років тюремного ув’язнення з конфіскацією майна.

На майно обвинувачуваних накладено арешт.

Департамент боротьби з наркозлочинністю

Національної поліції України