На Львівщині у 2020 році відремонтували лише 210 ділянок автомобільних доріг

logo


На Львівщині триває ремонт доріг

На Львівщині триває ремонт доріг

image

Львівська обласна рада затвердить профільні програми на 2021 рік 26 січня

Минулого року на реалізацію Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху з обласного бюджету використано 226,4 млн грн. Ще 34,8 млн грн в рамках співфінансування виділили органи місцевого самоврядування.

Про це під час засідання постійної комісії з питань інженерного, житлово-комунального господарства, інфраструктури та паливно-енергетичного комплексу поінформував департамент дорожнього господарства Львівської ОДА, пише Четверта студія.

За ці кошти відремонтували 51 км доріг загального користування і 41 км доріг комунальної власності, встановили світлофор у Бібрці, підготували проектно-кошторисну документацію на встановлення освітлення трьох пішохідних переходів, двох транспортних розв’язок, влаштували однорівневу кільцеву розв’язку.

Загалом роботи виконали на 210 ділянках автомобільних доріг загального користування та комунальної власності.

Також під час засідання депутатська комісія заслухала доопрацьовані проєкти Програми розвитку мережі й утримання автомобільних доріг, організації та безпеки дорожнього руху на 2021 – 2025 роки і Комплексної програми підвищення енергоефективності, енергозбереження та розвитку відновлюваної енергетики у Львівській області на 2021 – 2025 роки.

Затвердження цих програмних документів комісія запланувала на вівторок, 26 січня.

Коментарі

Позначки: Львівська область, ремонт доріг