На Львівщині закликають сформувати єдину базу відвантажень гумдопомоги для ефективнішої роботи

logo


image

Керівник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький закликав створити єдину базу відвантажень для гуманітарної допомоги військовим і переселенцям. Про це він повідомив на своєму офіційному телеграм-каналі.

“Ми, українці, зараз єдині, як ніколи! — звернувся до жителів Львівщини Козицький. — Нашій області випала нині особлива місія: ми стали гуманітарним тилом. Ми, волонтери та управлінці, дістаємо допомогу з іншого кінця світу, і веземо туди, де найбільше треба. І я щиро вдячний кожному з вас”.

Тим не менше, голова ЛОВА зазначив, що через велику активність і кількість охочих допомогти виникають проблеми з комунікацією серед волонтерів та інших людей, які долучаються до гуманітарної підтримки. Зокрема, часто однакові запити й списки необхідних речей потрапляють до кількох різних штабів одночасно — як наслідок, багато завдань виконуються двічі.

“Тоді до одного міста чи підрозділу їде два авто, а для інших, де теж конче треба, поміч може запізнитися, — пояснює ризики Козицький. — Тому я дуже прошу: об’єднаймо наші зусилля! Ми можемо ефективніше та швидше допомогти нашому війську та нашим людям по всій країні!”

У ЛОВА пропонують сформувати єдину базу відвантажень, щоб подібних дублів не траплялося. Власників складів і тих, хто займається поставками, закликають звертатися з цього приводу за номером +380955921667. Також було створено форму, яку можна заповнити тут.

Що відомо

Вторгнення Росії в Україну. День дев’ятий. Онлайн

Читайте нас в Instagram: головні новини регіону