На Львівщині знову протести через сміттєву проблему

logo


На Львівщині знову протести через сміттєву проблемуЖителі села Добряни в Львівській області виступили з протестом проти будівництва комплексу сміттєпереробки в своєму регіоні, повідомляє replyua.net з посиланням на Укрінформ.

Односельчани перекрили проїзд, зробивши на дорозі блокпост з шин. Це вже не перша акція місцевих жителів. До цього вони збиралися 24 березня, коли до населеного пункту приїхала спеціальна львівська комісія для перевірки виділеної земельної ділянки. Керівництво комісії відзначає, що ця територія відповідає всім законодавчо встановленим нормам, тому її і планують використати для будівництва заводу з переробки сміття. Ділянку запропонували в Львівській обласній адміністрації. Очільник ОДА Львівщини Олег Синютка зауважив, що мова йде про будівництва заводу, який опікуватиметься в першу чергу переробкою твердів відходів. Що ж стосується нового полігону для сміття, то його в цьому місці створювати не будуть.

Ця ділянка вже не вперше привертає увагу скандалами. Раніше її намагалась використати і міська рада Львова, однак конфлікт з громадою села, за словами міського голови Андрія Садового, виявися складним та неоднозначним.

Ошибка в тексте? Выделите ее мышкой! И нажмите: Ctrl + Enter