На Львівщині зупинили водія з автоматом

logo


Тетяна Костенко, 03.04.2017, 09:51

Каменка-Бугский, автомат, КалашниковаВ Кам’янка-Бузькому районі правоохоронці виявили в автомобілі предмет, схожий на автомат Калашникова. Про це повідомляє прес-служба Головного управління Нацполіції у Львівській області.

В Кам’янка-Бузький відділ поліції після опівночі 1 квітня надійшло повідомлення від небайдужого громадянина про те, що він біля одного із сіл Буського району він випадково побачив в салоні автомобіля Audi предмет, схожий на автомат Калашникова.

Правоохоронці зупинили іномарку на посту в Кам’янка-Бузькому районі. В ній знаходилися двоє львів’ян – 34-річний водій та 33-річний пасажир. В багажному відділенні автомобіля поліцейські виявили предмет, візуально схожий на АК 47, який мав серійний номер. Водій пояснив, що купив його за 2500 гривень на інтернет-сайті як сувенір.

Підозрілий предмет вилучено для перевірки.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1ст.263 Кримінального кодексу України (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років.

В Каменка-Бугском районе правоохранители обнаружили в автомобиле предмет, похожий на автомат Калашникова. Об этом сообщает пресс-служба Главного управления Нацполиции во Львовской области.

В Каменка-Бугский отдел полиции после полуночи 1 апреля поступило сообщение от неравнодушного гражданина о том, что у одного из сел Бугского района он случайно увидел в салоне автомобиля Audi предмет, похожий на автомат Калашникова.

Правоохранители остановили иномарку на посту в Каменка-Бугском районе. В ней находились двое львовян – 34-летний водитель и 33-летний пассажир. В багажном отделении автомобиля полицейские обнаружили предмет, визуально похожий на АК 47, который имел серийный номер. Водитель объяснил, что купил его за 2500 гривен на интернет-сайте в качестве сувенира.

Подозрительный предмет изъят для проверки.

По факту открыто уголовное производство по ч.1ст.263 Уголовного кодекса Украины (незаконное обращение с оружием, боевыми припасами или взрывчатыми веществами). Санкция статьи предусматривает наказание в виде лишения свободы на срок от трех до семи лет.