На Львівщину завезли 17 тонн курячого м’яса, зараженого сальмонелою

logo


БІЗНЕС

Про це стало відомо аж через понад три місяці


Фото ілюстративне: УНІАН

З Польщі у Львівську область завезли партію курячого м’яса, зараженого сальмонелою. 17 тонн курятини потрапило на територію області ще у листопаді, однак повідомлення від Європейської системи швидкого оповіщення про харчові продукти і корми щодо цієї партії м’яса фахівці ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області отримали лише минулого тижня. 

«Партія поступила на Червоноград орієнтовно 5 листопада, а в Куликів – 10 листопада. Це було м’ясо механічного обвалювання. Воно, як правило, не йде в харчі, а йде на промпереробку. Тобто, воно йшло на термічні обробки. Найімовірніше, м’ясо викупили ковбасні цехи. Тобто, там знижується рівень зараження, оскільки воно проходить термічну обробку. Це не була курятина, яка б потрапила на базар», – каже у коментарі Galnet перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Ростислав Волошин.

Цю партію вже реалізували. Однак, за словами Ростислава Волошина, повідомлень про те, що на Львівщині останнім часом зареєстрували зараження сальмонельозом, в управлінні не отримували.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.