На об’їзній Львова відновлюють шляхопровід, – ФОТО

logo


17:37, Сьогодні

Надійне джерело

Наразі тривають ремонтні роботи на Західному об’їзді Львова. 

Станом на 19 листопада тривають роботи із реконструкції шляхопроводу через залізницю між населеними пунктами Рудно та Зимна Вода на км 4+014. Цей проєкт розширить найбільш завантажену дорогу Львівщини – Західний обхід міста Львова. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА. 

У Службі автомобільних доріг у Львівській області зазначили, що у “час пік” на цій дорозі в заторах можна простояти чимало часу. Наразі тривають активні ремонтно-будівельні роботи на шляхопроводі через залізницю на 4 км дороги Західний обхід міста Львова.

“Шляхопровід перебуває в п’ятому експлуатаційному стані. Для безпечного користування ним попередньо провели роботи для підсилення балок. Уже облаштували під’їзні дороги з обох сторін та збудували будівельний майданчик. Зараз проводять земляні роботи, розпочали роботи із влаштування буронабивних паль та переносять комунікації газопроводу та ліній електропередачі. Новозбудований шляхопровід матиме по дві смуги руху в обидва напрямки. Крім цього, будуть влаштовані тротуари з обох сторін, зовнішнє освітлення”, – зазначили у Службі автомобільних доріг.

На об’єкті працює підрядна організація ТзОВ “Онур Конструкціон Інтернешнл”.

На об’їзній Львова відновлюють шляхопровід, Фото: пресслужби Львівської ОДА

На об’їзній Львова відновлюють шляхопровід, Фото: пресслужби Львівської ОДА

Фото на головній: пресслужби Львівської ОДА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію