На перший благодійний фестиваль «Крила весни» до Львова з’їхалось півтисячі особливих дітей

logo


У Львові вперше влаштували благодійний фестиваль «Крила весни», на який з’їхались понад п’ять сотень дітей зі Львівщини та Київщини. Участь у ньому взяли вихованці інтернатів, діти з інвалідністю, діти ветеранів АТО і переселенці. В приміщенні професійного коледжу готельно-туристичного й ресторанного сервісу вони змагались у спортивних та інтелектуальних іграх, а ще мали уроки народного мистецтва.

Після відкриття фестивалю десяток команд естафети «Ігри зі смайлами» вирушили у спортивний зал, щоби позмагатись у стрибках з м’ячем і влучати в середину кола. Подалі від спортивних овацій та кричалок ‒ майже 60 розумників, які беруть участь у грі «Що? Де? Коли?».

«Ми готувались до гри кожен день за тиждень до її проведення, читали енциклопедії», ‒ розповів 16-річний учасник інтелектуального змагання Микола Гонсюр.

Для тих, хто полюбляє малювати, умільці влаштували майстер-клас із розфарбовування етнічної іграшки. Тканинний лев, як пояснює майстриня Катерина Костельна, є сучасною версією ляльки-мотанки.

«Це символ Львова. На ньому ми намалювали рослинні орнаменти, які виражають етнічні мотиви», ‒ пояснила вона.

Благодійний фестиваль «Крила весни» у Львові влаштували вперше.

«Такою подією ми прагнемо інтегрувати вихованців дитячих будинків, дітей ветеранів АТО та особливих діток в одну спільноту. Це робимо для того, щоб вони спілкувалися й розвивалися», ‒ зазначила співорганізаторка фестивалю «Крила весни», президентка Ротарі-клубу «Львів-Княжий» Ольга Новосад.

Зазначимо, що після Львова благодійний фестиваль «Крила весни» «полетить» до Дніпра та Чернівців. А в середині травня спортивний турнір «Ігри зі смайлами» організують на Сході країни.