Найчастіше львів’яни дзвонять на «гарячу лінію» через проблеми з електропостачанням

logo
170366_najchastishe_lviv_jani_dzvonjat_na_garjac.jpeg


Протягом останнього місяця на «Гарячу лінію» міста надійшло 7049 звернень від львів’ян. Про це 14 лютого повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Гаряча лінія» обробила інформацію про дзвінки, що надходили з 13 січня по 13 лютого. Найбільша кількість звернень стосувалась аварійних ситуацій з системами електропостачання у житлових будинків. Таких дзвінків було зареєстровано 748. 71 з них були протерміновані ПАТ «Львівобленерго». Усього протермінованими залишаються 94 звернення.

До п’ятірки звернень, які виникають найчастіше, також відносяться проблеми з опаленням, порушення графіку руху громадського транспорту та інші порушення з боку перевізників та несправність ліфтів у будинках.

«За останній тиждень, враховуючи погодні умови, ми бачимо зміни по типах звернень мешканців – збільшилась кількість щодо прибирання тротуарів і площ від снігу і льоду, а також щодо неналежної поведінки водіїв у громадському транспорті. Зменшились звернення щодо питання ліфтів, а також зовнішнього освітлення», – розповіла директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради Валентина Бартошик.

Нагадаємо, що на «Гарячу лінію» міста можна подзвонити за номером 15-80. Для абонентів «Vodafone», «Лайфселл» та «Київстар» дзвінки безкоштовні.


А поділитися?