Новорічну ялинку Львову подарує мешканка Брюхович

logo
155002_novorichnu_jalinku_lvovu_podarue_meshkank.jpeg


Цьогорічну міську ялинку для Львова не будуть зрубувати в Карпатських лісах – її мешканцям Львова подарує жителька Брюхович.

Про це під час сьогоднішнього брифінгу із журналістами розповіла одна з організаторів різдвяних святкувань у Львові Марта Іванишин, інформує кореспондент сайту 032.ua.

За її словами, цього року головна ялинка міста буде без традиційних іграшок, однак прикрасять новорічне дерево святковою ілюмінацією, яка світитиметься цілодобово.

“Наша ялинка сягатиме 18 метрів у висоту. Ми вирішили відмовитися від іграшок, хоча раніше подумували над тим, аби прикрасити нашу красуню дерев’яним іграшками. Але згодом вирішити відмовитись, бо іграшки не має чим кріпити. Однак ялинка буде прикрашена гірляндою, яку ми замовили за кордоном. Внизу, поблизу ялинки, будуть втановлені декорації-подарунки різних  висот. Тобто, це буде така європейська ялинка, адже ми дійсно вивчали досвід європейських країн”,Ми дійсно наразі розглядаємо таку можливість, думаю нам це вдасться. Наші фахівці зараз працюють над тим. Гірлянду, на яку ми очікуємо найближчим часом, для її освітлення не треба дуже багато споживати електроенергії. Тому, сподіваюсь, що дійсно новорічне дерево буде світитись і вдень, і вночі”, – зазначила Марта Іванишин.

Зазначимо, що ялинку навпроти Оперного тетару на проспекті Свободи відкриють 17-го грудня. Встановлювати її почнуть вже наступного понеділка, 11-го грудня.

Читайте також на нашому сайті: 

ЯкЛьвівзасипалоснігом після заметілей на вихідних. Фото.


А поділитися?Вам має сподобатись...