“Перечекати в тилу не вийде”: чоловіки, які евакуювалися, мають стати на військовий облік

logo


"Перечекати в тилу не вийде": чоловіки, які евакуювалися, мають стати на військовий облік

Українські чоловіки призовного віку, які евакуювалися у Львівську область, повинні з’явитися до військкоматів та стати на облік. Відповідний наказ видала військова адміністрація.

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив мер Львова Андрій Садовий. 

“Громадянам України чоловічої статі віком від 18 до 60 років, які прибули до Львівської області у зв’язку з евакуацією із зони бойових дій та інших населених пунктів, не пізніше 24 годин після прибуття необхідно з’явитися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки у Львівській області для взяття на військовий облік”, — йдеться у наказі Львівської обласної військової адміністрації.

Мер наголосив, що в період воєнного стану накази військових адміністрацій є обов’язковими до виконання. Забезпечити виконання наказу й надати інформацію про таких осіб мають керівники підприємств, установ, організацій, та всі, хто розміщує й надає прихисток внутрішньо переміщеним особам.

“Перечекати в тилу не вийде! Україна – єдиний фронт! Дякую всім свідомим громадянам України, хто прибув до нас та поселив у безпечному місці свою родину, а сам став до лав ЗСУ, зокрема тероборони. Знаю, що вас таких також багато. Ми – єдина потужна велика країна! Ми всі разом маємо боротися і разом переможемо! Героям – слава!”, – заявив голова Львівської обласної військової (державної) адміністрації Максим Козицький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію