Подружжя вчителів з Львівщини продавали наркотики та психотропи

logo


Оперативники Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції спільно зі слідчими Національної поліції України викрили на Львівщині подружжя педагогів, яке продавало наркотики. Про це повідомила прес-служба Національної поліції.

Зловмисники – чоловік та дружина з Львівщини, які працювали вчителями у середній школі. Один з педагогів викладав основи безпеки життєдіяльності та історію, інший – англійську мову.

Це подружжя налагодило канал постачання з країн Євросоюзу та подальшої реалізації в Україні наркотиків і психотропних речовин.

У затриманих вилучено наркотичні і психотропи на понад чверть мільйона гривень. За інформацією «Еспресо», серед вилученого – 100 г амфетаміну, 0,5 л опію ацетильованого та 100 г опію екстракційного. Крім того, вилучено понад 100 пігулок наркотичного лікарського засобу Subutex і 57 флаконів лікарського засобу тропікамід, а також понад 150 пігулок лікарського засобу з вмістом прекурсору псевдоефедрин. Цей препарат використовується для виготовлення метамфетаміну. За цінами чорного ринку вартість вилученого складає понад 250 тисяч гривень.

Наразі чоловіка і жінку заарештовано. Слідчі інкримінують їм правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 307 КК України (протиправні дії, пов’язані зі збутом наркотиків і психотропних речовин). ЗаСанкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна.