Поліцейські Львівщини отримали у подарунок нове обладнання від місії ЄС

logo
29349_policejski_lvivwini_otrimali_u_podarunok_.jpeg


Представники місії від Європеського Союзу сьогодні, 6 жовтня, подарували поліцейським Львівщини 74 комплекти обладнання, серед яких планшети та  відеореєстратори.

Про це повідомляє кореспондент сайту 032.ua. 

Отримувати нову техніку на проспект Свободи у Львові прибули п’ять екіпажів поліції, які працюють на території Львівщини, а також високоповажні гості, серед яких т.в.о. начальника ГУ Нацполіції у Львівській області Дмитро Загарія і голова Консультативної місії ЄС Кястутіс Ланчінскас.

y5pMii0VWo0h-kFoWJMJTI

нам дуже приємно, щи ми можемо допомогти пришвидшити цей процес

“Ми розуміємо, що реформа української правоохоронної системи відбуватиметься тривалий час, але нам дуже приємно, щи ми можемо допомогти пришвидшити цей процес. Ми дуже раді, що знайшли можливість і закупили цю техніку. І це лише перший крок на шляху до підтримки поліції у Львівській області”, –  пояснив  голова Консультативної місії ЄС в Україні  Кястутіс Ланчінскас.

Водночас, т.в.о. начальника ГУ Нацполіції у Львівській області Дмитро Загарія зазначив, що завдяки новій техніці поліцейські зможуть більш ефективно працювати і захищати населення Львівської області від загроз та небезпек.

hDs6StFCBOAGpTuMUs2rIs2vFnywoqDvw

Усі фото: Андрій Галицький/032.ua

“Таку велику систему, як правоохоронна, неможливо змінити за один день. Ми очікуємо, що робота поліції стане більш ефективною і це дозволить покращити криміногенну ситуацію на території області, яка в останній час послабилися у зв’язку з тим, що збільшилася кількість злочинів і звернень громадян не тільки з кримінальних питань, але й з інших питань”, – розповів Загарія.

Читайте також на нашому сайті: На Львівщині реалізовуватимуть масштабний проект спільно із шведськими правоохоронцями


А поділитися?Вам має сподобатись...