Представники львівських ОСББ пікетували будівлю «Львівгазу»

logo


image

У понеділок, 7 вересня, під центром обслуговування споживачів ПАТ «Львівгаз», що на вул. Золотій, 42, кількадесят людей разом із головами львівських ОСББ зібралися на мітинг. Вони протестують проти підписання Акту про розмежування балансової належності. Цей документ передбачає, що «Львівгаз» обслуговує газові труби до будинку, а ОСББ має взяти на себе відповідальність за труби всередині будинку. Такі дії «Львівгазу» голови ОСББ називають шантажем.

«Ми категорчино проти газового шантажу. Через те, що ОСББ не хоче підписувати цей акт, то починають відключати від газу цілі будинки під видом аварійних робіт», — пояснив Анатолій Шалаєв, голова правління ОСББ «Гальцький лев».

Тому пікетувальники сформували групу, яка пішла на перемовини з технічним директором «Львівгазу». Крім того, голови ОСББ підписали меморандум, у якому озвучили основні вимоги до постачальника блакитного палива.

«Ми вимагаємо відновити постачання газу у всіх безпідставно відключених будинках; керівництву АТ «Львівгаз» подати заяву на звільнення за власним бажанням; привести внутрішньобудинкові системи газопостачання до належного стану», — зачитує голова правління ОСББ «Княгині Ольги, 5» Ольга Козлова.

Нагадаємо, як раніше писав ZAXID.NET, протягом останнього тижня одразу у декількох львівських будинках, які обслуговують ОСББ або управителі, вимкнули газ. Мешканцям пояснили, що в будинках виникла аварійна ситуація – витік газу. Однак після усунення аварій «Львівгаз» не відновив газопостачання. Мешканцям пояснили: отримають газ лише тоді, коли голова ОСББ підпише документ про відповідальність за внутрішньобудинкові газові труби. Нібито без такого документа увімкнути газ вони не мають права.