Про посилення протипожежного захисту під час святкування Великодніх свят говорили на Стрийщині

logo


24 Квітня 2024, 18:06

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій провели в Стрийській РВА 111

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних
ситуацій провели в Стрийській РВА

Чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій провели на Стрийщині. Засідання провів голова Стрийської РВА Богдан Янко.

Про це повідомили в Стрийській районній державній адміністрації. 

В порядку денному розглянули
питання:

про стан утримання захисних споруд ЦЗ на об’єктах, організація проведення оцінки стану готовності до використання за призначенням споруд подвійного призначення і найпростіших укриттів, зокрема щодо дотримання вимог законодавства стосовно врахування потреб осіб з інвалідністю;про стан утримання культових споруд, посилення протипожежного захисту під час святкування Великодніх свят;про підготовку рекреаційних зон до
весняно-літнього сезону 2024 року біля водойм і заходи щодо запобігання нещасним випадкам під час масового відпочинку населення на водних об’єктах;про внесення змін у перелік підкласів та груп надзвичайних ситуацій, виникнення яких є ймовірними на території Стрийського району, затверджений рішенням районної комісії з питань ТЕБ та НС (протокол №6 від 10.06.2021року).

З даних питань заслухали Андрія Мариняка, начальника відділу з питань цивільного захисту
Стрийської РВА та Віталія Венчура, заступника начальника відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Стрийське районне управління ГУ ДСНС України у Львівській області.

Підводячи підсумки наради, голова Стрийської РВА Богдан Янко зауважив, що потрібно  приділити максимум уваги та вжити всіх невідкладних заходів щодо недопущення виникненню пожеж у культових спорудах, особливо у тих, що є об’єктами культурної спадщини.

«Потрібно робити на результат, щоб
таких випадків більше не допускалося», – наголосив очільник Стрийщини.

По кожному з питань порядку денного комісія прийняла відповідні рішення, які будуть скеровані головам територіальних громад та відповідним службам до виконання.