З протезами замість ніг та з незламним духом: ветеран зі Львівщини повіз на фронт потужний генератор

logo


Ветеран російсько-української війни Петро Буряк п’ять разів пережив клінічну смерть, втратив ноги та близько місяця провів укомі.З протезами замість ніг та з незламним духом: ветеран зі Львівщини повіз на фронт потужний генератор

Сьогодні, 24 квітня, громадськаорганізація «Стронг Лайф» на запит Львівської ОВА передала генератор потужністю 64 кВт, який дозволить заживити цілий стабілізаційний пункт, де надають допомогу пораненим на нулі. Доправить його особисто ветеран російсько-української війни, а нині волонтер, Петро Буряк, який пройшов протезування ніг у Superhumans Center.

«Повномасштабна війна застала пана Петра в Іспанії. Мирне життя, стабільна робота, в армії не служив, але вмить кинув все і поїхав захищати Україну як сапер 24 ОМБр іменікороля Данила.

Підірвавшись на ворожій міні, пан Петро пережив три тижні коми, 5 клінічних смертей. Потім було важке лікування, протезування обох ніг, реабілітація і сьогодні наш земляк вирушає на передову, уже як волонтер, щоб передати потужний генератор військовослужбовцям 28 ОМБр ім. Лицарів Зимового Походу.

Пане Петре, ви – справжній Герой і величезний мотиватор для нас усіх. Низький уклін за все, що ви зробили та продовжуєте робити для нашої держави і людей», – наголосивочільник області Максим Козицький.

Генератор передали на заміну тій техніці, яку знищили окупанти.

«Ця станція є автоматичною, з можливістю автозапуску, керуванням, а також має трифазний та однофазний виходи. Електростанція змонтована на платформі, що робить її мобільною та транспортабельною. Її можна легко переміщати з одного місця в інше. Це незамінний інструмент у польових умовах», – зазначив голова ГО «Стронг Лайф» Любомир Дичко.

Ветеран російсько-української війни тазасновник БФ «Незламні воїни» Петро Буряк розповідає, що після реабілітації та протезування вирішив заснувати благодійний фонд, аби допомагати іншим українським військовим.

«Зараз я їду на фронт вже вчетверте, щоб доставити те, на що хлопці чекають. Мною керує не просто патріотизм, а те, що там, на фронті, мої брати, яким потрібна допомога. Я не можу сидіти вдома, коли їм важко.

Дякую всім, хто допомагає Україні! Дякую нашим волонтерам, американцям, всім союзникам, Збройним силамУкраїни. Разом до перемоги! Слава Україні!», – зазначив Петро Буряк.

Очільник області також подякував Superhumans Center за допомогу, завдяки якій Петро знову може ходити.

«Львівщина продовжує залишатися центром реабілітації, протезування та психологічної підтримки для ветеранів війни. Це один з багатьох прикладів, як українці об’єднуються, щоб допомогти своїм захисникам. Ми віримо, що разом обов’язково переможемо. Для цього працюємо в усіх сферах. Наприклад, нещодавно 100 мільйонівгривень з обласного бюджету перерахували на дрони для військових частин!», – підкреслив він.