Роман Гданський: “Часу мало, але стараємось в ці терміни зробити максимальний об’єм роботи”

Тренер винниківського «Руху» Роман Гданський поділився із своїми враженнями від перемоги у матчі з ФК «Тернопіль» (3:1).

– Це була перша контрольна гра в оновленому складі. І я, чесно кажучи, вражений, особливо першим таймом. Не очікував, що гра так складеться: був контроль м’яча, були голи, забивали із стандартів, все добре організовано. Головне було щоб гравці знайшли порозуміння між собою. Вони перший раз вийшли на поле в такому складі, ніби й знаються між собою, але команда формується не за тиждень чи два і навіть не за місяць. Тому для першого разу досить не погано. Гравці досвідченні і я думаю, що вони спільну мову між собою знайдуть. Головне зараз награти якісь схеми. Проте часу малувато, бо вже 20 липня перша гра в Кубку України (з «Гірником» із Соснівки – прим. ГС), а після 24 липня починається чемпіонат. Часу мало, але стараємось в ці терміни зробити максимальний об’єм роботи. Ніби робимо все по-плану, а дальше буде видно, сезон покаже.

Було завдання нав’язати гру у середині поля. Добре зіграли новачки – Ярослав Кінаш і Борис Баранець. Вирішили, що Григорій Баранець вийде пізніше. Дали їм зіграти по тайму, бо вони мали місяць перерви після чемпіонату і ще не готові грати повністю. Важливо зараз сформувати середину полі – цей стержень. І наразі не погано виходить.