Саакашвілі назвав свої статки та звинуватив Пінчука в марнотратстві

logo
130657_saakashvili_nazvav_svoji_statki_ta_zvinuv.gif


mshoСьогодні, на брифінгу біля готелю Леополіс, екс-президент Грузії, та колишній губернатор Одещини Міхеіл Саакашвілі розповів журналістам, за які кошти живе.

Саакашвілі повідомив, що може дозволити собі номер в одному з найдорожчих готелів Львова (найдешевший номер в якому вартує від 5 тис. грн за ніч), адже донедавна отримував кошти як ведучий.

“Моя зарплата, яку я отримував як ведучий передачі “Інша Україна”, це від 40 до 50 тис. гривень. Це гарна зарплата в умовах України”, – повідомив Саакашвілі.

Нагадаємо, що Саакашвілі донедавна вів свою авторську телепередачу “Інша Україна” на телеканалі ZIK, проте ще два місяці тому вона припинила своє існування.

Також Міхеіл Саакашвілі повідомив, що в нього є заощадження на рахунках, якими він не може користуватись і рахунок в Приватбанку на 5 тисяч євро.

На запитання журналістів про свої кошти, Саакашвілі поцікавився, який телеканал про це питає. Почувши про ІСTV одразу ж звинуватив, за словами самого Саакашвілі, власника каналу Пінчука.

«Я сам бачив як живе Пінчук. Скільки має гектарів лісу, в якому могли б гуляти діти, люди, а він там один гуляє за парканом, разом зі своїм котом. Тому, перш ніж цікавитись моїми статками, нехай порахує свої». – зазначив політик.

Крім того Міхеіл Саакашвілі підтвердив свій намір проїхати по всім регіонам країни, яке він озвучив ще вчора, як повідомляв Форпост на брифінгу журналістам.

“Я збираюся проїхати по всіх регіонах України і об’єднуватися із різними людьми, різними політичними силами навколо загальної теми – демократії і відсутності диктату олігархів. Грошей на машину мені ще вистачить, літаком на жаль зараз користуватись не можу за відсутності паспорту”, – сказав Саакашвілі.


А поділитися?Вам має сподобатись...