Садовий зізнався, хто придумав його рекламну кампанію «Наступний»

logo


Садовий стверджує, що з його командою ніколи не працювали політтехнологи - Садовий зізнався, хто придумав його рекламну кампанію «Наступний»

Садовий стверджує, що з його командою ніколи не працювали політтехнологи

Фото: facebook.com

Мер Львова та кандидат у президенти Андрій Садовий розказав в інтерв’ю «Главкому», що з його командою ніколи не працювали політтехнологи. «Ми самі працюємо», – запевнив кандидат. Він уточнив, що гасла виборчих кампаній і дизайни білбордів затверджує політрада.

На питання «Главкома», чиє авторство мають гасла «Наступний», «Наступ» на білбордах Садового, Садовий відповів: «А я що, на вашу думку, не є креативною людиною?»

Читайте також

Андрій Садовий: Ми маємо бути постійно креативними

Садовий розказав, як він з дружиною фінансує свою виборчу кампанію 8 Лютого, 09:30

Андрій Садовий переконаний, що може багато зробити  для країни

«Президент може бути тільки один». Садовий пояснив, чому не підтримав Гриценка 7 Лютого, 20:00

 «Я вам скажу, хто фіналізував це рішення: і Оксана Сироїд, і Єгор Соболєв, і Олег Березюк, і Остап Процик, і Олег Лаврик, ще кілька моїх друзів з львівського середовища. Ми спільно креативили, спільно виходили на це слово, хоча було багато слів, багато варіантів», – розказав посадовець.

Він додав, що у його передвиборчій кампанії усе дуже просто і навіть примітивно. «Це – як картини Марії Примаченко, примітивні, але геніальні», – резюмував Садовий.

Як відомо, 8 січня Центральна виборча комісія зареєструвала мера Львова Андрія Садового кандидатом у президенти України.

Читайте також