Синютка виділив землю на Перемишлянщині фірмі, яка перебуває у стані припинення

logo


Львівська ОДА виділила ТВК “Львівський мехсклозавод”, що перебуває у стані припинення, 5 га на Перемишлянщині для обслуговування піскокар’єру.

Про це йдеться у розпорядженні голови Львівської ОДА Олега Синютка від 11 грудня 2018 року.

ТзОВ “Торгово-видобувна компанія “Львівський мехсклозавод” отримає в оренду земельну ділянку за межами села Лани Перемишлянського району для обслуговування піскокар’єру.

“Затвердити ТзОВ “Торгово-видобувна компанія “Львівський мехсклозавод” технічну документацію із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки на місцевості площею 5,2921 га для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємствами, що пов’язані з користуванням надрами (для обслуговування піскокар’єру)”, – йдеться у розпорядженні.

Фірма отримає землю в оренду на 10 років.

За даними порталу Youcontrol, ТзОВ “Торгово-видобувна компанія “Львівський мехсклозавод” зареєстроване з 2013 року у Львові та перебуває у стані припинення. Власник підприємства – Назарій Лех.

Розмір статутного капіталу фірми складає 20 000 грн.

Нагадаємо, у листопаді Львівська ОДА продала ТзОВ “Константа Л.Т.Д.” земельну ділянку на Кам’янка-Бужчині площею 1,62 га за 1 млн грн, а на початку грудня ТзОВ “Норм” отримало 5 га на Яворівщині для будівництва заводу.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.