Скандального екс-міліціонера призначили заступником прокурора Львівщини

logo
66397_skandalnogo_eks_milicionera_priznachili_z.jpeg


shvudkujЗаступником прокурора Львівської області замість Богдана Подубинського призначили колишнього начальника УМВС у Волинській області Віктора Швидкого, який до цього був першим заступником прокурора Волинської області. Про це Форпосту повідомило джерело.

Екс-начальника міліції Волинської області Віктора Швидкого на посаду першого заступника прокурора Волині рекомендував власне Генпрокурор України Юрій Луценко. Це призначення викликало хвилю обурень серед волинян.

Швидкий, як писало Волинське агентство розслідувань, тричі очолював міліцію Волинської області (2005-2007, 2008-2010, 2014). Під час другого часового відрізку міністерством внутрішніх справ керував Юрій Луценко. Обоє посадовців між собою знайомі. Призначення Швидкого також лобіював депутат Волинської обласної ради від “Солідарності” Володимир Бондар. Він – давній колега Юрія Луценка по політичному цеху.

Після перемоги Євромайдану у березні 2014 року Арсен Аваков призначив Швидкого начальником волинської міліції. Тоді це викликало шалений спротив у громадськості – проти цього кадрового призначення виступили місцеві громадські активісти і на Майдані у Луцьку Швидкого тоді взагалі зустріли вигуками «Ганьба». 


А поділитися?