Суд дав термін жінці з інвалідністю за ухилення її чоловіка від мобілізації

logo


Жінка з інвалідністю потрапила до суду за допомогу своїй знайомій

У світлі масової мобілізації чоловіків в Україні деякі громадяни вдаються до хитрощів, щоб уникнути повісток або втекти за кордон. Так, на черговому обмані спіймали українку з інвалідністю, яка уклала фіктивний шлюб ізмолодим сином своєї приятельки для виїзду за межі країни. Про це пише телеграм-канал Всевидяче ОКВ.

Суд у Львівській області ухвалив рішення про покарання жінки з інвалідністю 3 групи трьома роками позбавлення волі з умовним строком на 1 рік. Причина – укладання фіктивного шлюбу з метою організації виїзду чоловіка 2003 року народження за кордон.

Жінка з інвалідністю 3 групи наважилась допомогти синові своєїприятельки перетнути кордон і вирішила вийти заміж за нього. Після цього вона разом із новоспеченим чоловіком спробувала виїхати з країни, сподіваючись на право на відстрочку від мобілізації для молодої людини через свою інвалідність, але на кордоні пара була затримана представниками Держприкордонслужби.

Після з’ясування обставин та розглядів у суді Львівської області жінка повністю визнала свою провину та підтвердила, що на прохання приятельки вийшла заміж за її сина, щоб допомогти йомувиїхати з України.

У свою чергу, суд виніс вирок, згідно з яким винуватку засудили до 3 років позбавлення волі, проте за угодою з прокуратурою звільнив від виконання покарання з випробувальним терміном на 1 рік.

Варто зазначити, що в умовах дії військового стану чоловіки можуть перетнути Український кордон, якщо вони супроводжують особу з інвалідністю І чи ІІ групи. Але для цього існує низка вимог. Насамперед, на кордоні доведеться пред’явити документи, в яких міститься відповіднийвисновок про стан здоров’я людини.

Укладання суду. Фото: скріншот Антикор

Раніше портал “Стіна” писав, що у Верховному суді пояснили, у якому разіухилянтам не уникнути терміну

Також ми повідомляли, що суд закрив військового на п’ять років через контузію

Нагадаємо, що дляухилятів створили добрі правила мобілізації

Читайте Ukrainianwall.com в:

Google News