Суд у Львові майже в десять разів зменшив розмір застави хабарнику Юрію Гольцю

logo


Франківський райсуд задовольнив клопотання адвокатів Юрія Гольця, який раніше очолював управління житлового господарство ЛМР та зменшив розмір застави.

Про це повідомляє сайт 032.ua з посиланням на видання “Наші гроші. Львів”. 

Суддя Світлана Мартьянова вирішила, що аргументи авдокатів Гольця про те, що затриманий вже вісім місяців «бездоганно виконує покладені на нього судом обов’язки» – не перешкоджає кримінальному провадженню та з’являється на всі виклики слідчого та суду є вагомими, тож  розмір застави для хабарника Юрія Гольця має становити 134,72 тис. гривень, не 2 мільйони грн, як було раніше.

До слова, за Гольця в грудні минулого року була внесена ця застава, тому суд постановив повернути решту –  1,87 млн грн.

Нагадаємо, 17 листопада співробітники СБУ та військової прокуратури затримали на хабарі начальника управління житлового господарства департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Юрія Гольця.

Чиновника затримали у центрі Львова під час отримання чергової частини хабара у розмірі вісімдесят тисяч гривень.

Того ж дня міський голова Львова підписав розпорядження про відсторонення розпорядження про відсторонення Гольця  від виконання посадових обов’язків через проведення слідчих дій.