Суддя Гриців, в якої вкрали 120 тисяч доларів, влітку подарувала гроші на авто синові-прокурору

logo


Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Влітку минулого року заступник начальника відділу Львівської обласної прокуратури Назар Гриців задекларував 30 червня о 17.59 повідомлення про суттєві зміни в майновому стані: набуття 686 473 гривень – подарунку у грошовій формі від його матері Віри Гриців. Через 33 хвилини Назар Гриців зробив ще одне повідомлення у декларуванні: заявив про придбання автомобіля LEXUS ES300 2017 року випуску. Рівно за цих 686 473 гривні.

Цю цікаву обставину – з огляду на нещодавне резонасне викрадення 120 тисяч доларів з робочого сейфу судді Західного апеляційного господарського суду Віри Гриців – зауважила журналістка Вікторія Балицька і розповіла про неї у ФБ, інформує Dailylviv.com.

Крім того, журналістка з’ясувала з відкритих джерел, що сьогодні Шевченківский райсуд м. Львова мав розглядати адміністративний протокол, складений патрульною поліцією 17 листопада 2021 року на прокурора Гриціва. Тієї ночі він кермував Лексусом ES 300, а коли його зупинили і освідчили патрульні, то драгер показав 1,96 проміле. Щоправда, прокурор згодом у суді вимагав врахування його повторного здавання аналізу крові на вміст алкоголю у районній лікарні, що суддя задовольнив. Його результати ще невідомі.

Однак сьогоднішнє засідання у суді не відбулося з іншої причини: захворів суддя Павло Едер (син відомого багаторічного керівника Львівської опери Тадея Едера).

Нагадаємо, що у ніч на 18 січня у Львові обікрали Західний апеляційний господарський суд. Відомо, що грабіжник заліз через вікно до приміщення суду на другому поверсі і вкрав із сейфу 120 тис. доларів США. ZAXID.NET проаналізував декларації про доходи усіх суддів Західного апеляційного господарського суду і виявив, що лише одна суддя задекларувала достатньо велику суму готівки у валюті – суддя Віра Гриців. Джерела ZAXID.NET у поліції підтвердили, що обікрали саме цю суддю. 

Чоловік судді Михайло Гриців є суддею Верховного Суду України, у цьому ж суді працює донька подружжя Ганна Гриців. А її брат Назар Гриців працює у Львівській обласній прокуратурі.