Тероборона Львова: військкомати починають набір добровольців для захисту міста

logo


image

На Львівщині стартує набір добровольців у додаткову бригаду тероборони, яка захищатиме Львів. Про це під час ранкового брифінгу повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Військкомати прийматимуть охочих долучитися до лав тероборони Львова вже від сьогодні, 28 лютого.

“Сьогодні, (28 лютого, — ред.) ми отримаємо наказ на створення додаткової 125 бригади тероборони, тому з сьогоднішнього дня військкомати будуть готові приймати добровольців, які будуть записані в територіальну оборону міста Львова. Це теж велика кількість людей, тому просимо зголошуватись”, — каже Максим Козицький.

Як повідомив начальник Львівського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Тішенко, бригада, яка буде боронити область, сформована майже на 100%.

“Усі військові формування, які знаходяться на території Львівської області, готові до виконання своїх функціональних обов’язків. Бригада, яка буде займатися охороною області, вже сформована майже на 100%. Всі блокпости на в’їзді та виїзді з міста та області знаходяться під контролем. Стосовно охорони області зі сторони Волині, там вже роблять фортифікаційні споруди. Ставимо їжаки, риємо протитанкові рови. Якщо ворог піде на Львівську область, ми його зупинимо на кордоні”.

Олександр Тіщенко додав, наразі тероборона потребує бронежилетів, касок, медикаментів, зокрема треба кровозупинні ліки, джгути та бинти. Ці речі усі охочі можуть принести в гуманітарний штаб на Коперника. Звідти їх розподілять між добровольцями.

Гроші, маскувальні сітки, донорство крові — чим та де можна допомогти армії

Будинки, садочки та мости. Яку інфраструктуру пошкодили останніми днями

Чат-боти, поради та інструкції від волонтерів

Перелік офіційних державних каналів для отримання оперативної інформації

Укриття в Україні: де шукати. Інтерактивні карти та пункти надання допомоги

Читайте нас у Instagram: головні новини регіону