Тетяна Терен звільнилася з посади директора Інституту книги

logo
164986_tetjana_teren_zvilnilasja_z_posadi_direkt.jpeg


Тетяна Терен написала заяву про звільнення з поста директора Інституту книги. Про це вона заявила на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

У своєму пості Тетяна докладно пояснила, чим Інститут книги займався півроку з моменту її призначення на посаду директора (Терен виграла відкритий конкурс). Крім цього вона описала складні і суперечливі моменти, з якими вона стикалася перебуваючи на своїй посаді.

«За ці півроку Інститут книги став офіційно зареєстрованим закладом. У нього є своє приміщення з меблями і технікою, є перші члени команди, і з січня в Інститут можна набирати повноцінний штат за новими окладами, які дозволять залучити професійних керівників відділів», – повідомила Терен.

Найближчим часом повинні оголосити новий конкурс на посаду директора Інституту книги.

Тетяна Терен була призначена на посаду у липні 2017 року.

Як інформував ZAXID.NET, Верховна Рада схвалила створення Інституту книги в січні 2016 року. Згідно із законом, Інститут книги буде державною установою, яка буде формувати політику держави в сфері культури і мистецтв. Метою Інституту є підтримка книговидавничої діяльності, популяризація читання, стимулювання перекладацької діяльності, популяризація української літератури в світі.

У вересні 2016 року в.о. директора став Ростислав Семків. Очікувалося, що він пробуде на цій посаді до січня 2017-го, коли буде проведено конкурс, після чого Інститут повноцінно запрацює. Однак конкурс вдалося оголосити тільки в травні.


А поділитися?Вам має сподобатись...