У центрі Львова на студентку впала брила льоду

logo


14 лютого, у центрі Львова на 20-річну львів’янку Софію Ометюх та її хлопця біля арт-готелю «Модерн», що на Пр. Шевченка,28, впали брили льоду.

Про це дічина розповіла журналістам “Львівських новин”.

Трагедія трапилась близько 15:00, коли вони саме гуляли в центрі міста.

В один момент я просто лежу і  відчуваю, що на мене щось падає. Я починаю кричати, що не відчуваю ніг. Брили льоду впали на голову, хребет, а найбільша маса – на ногу”, – розповіла Софія.

Дівчина отримала серйозні травми. Лікарі діагностували забій спини, руки, відкритий перелом ноги.

Ввечері студентці прооперували ногу. Лікарі спостерігатимуть, як заживатиме шкіра та проведуть другий етап операції, адже, зробивши рентген, медики діагностували аж три переломи.

Поки дівчину оперували, то 25-річний  Олег, хлопець потерпілої, разом із працівниками поліції поїхав безпосередньо до готелю для вияснення ситуації, яка трапилась.

“Адміністратор не надав жодних контактів керівництва та нікого не покликав, від коментарів вона (адміністраторка) відмовилась. Ми відповідно написали заяву в поліцію та чекали розгляду. Сьогодні до мене телефонували з самого готелю і намагалися якось врегулювати цю ситуацію, можливо виплатити компенсацію”, – розповів Олег.

Хлопець домовився про зустріч із керівництвом готелю для обговорення подальших дій стосовно оплати лікування.

“Слідчі сказали, що відповідальність несе готель, адже він приватизований і комунальні служби до нього не мають ніякого відношення”, – додав хлопець.

Бажаємо дівчині швидкого одуження, адже, як повідомив хлопець потерпілої, що “на неї чекає ще мінімум дві операції”.

Підписуйтеся на сторінку “Діло” у Фейсбук