У центрі Львова виявили шахрая, який видавав себе за паркувальника

logo


Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий виявив на вулиці Коперника у центрі Львова шахрая, який видавав себе за паркувальника, попри те, що паркомати «Львівавтодору» не потребують додаткового персоналу.

Андрій Білий помітив чоловіка у жовтій жилетці, на якій було написано «консультант паркування». Чоловік не втікав при зустрічі з чиновником, представився Юрієм Романовичем. «Він дуже впевнено пояснив, що працює в автодорі, і навіть дозволив себе сфотографувати. Я навіть подумав, що з’явилися якісь нововведення. Я дуже поспішав, тому інформацію передав в «Львівавтодор». Вони з’ясували, що таких працівників у них немає, тому викликали поліцію і далі займаються цією справою», — розповів у коментарі ZAXID.NET Андрій Білий.

Наразі невідомо, чи встиг шахрай обдурити водіїв і чи давно «заробляє» в такий спосіб. Усіх, хто впізнає чоловіка, просять повідомити інформацію про нього, а також про випадки шахрайства, якщо такі були, на гарячу лінію міста 1580 або в поліцію.

«Прошу максимально поширити цей пост. Бо це шахрай. У «Львівавтодорі» він не працює і взагалі «Львівавтодор» не має консультантів паркування. Немає людей, які збирають готівку», — написав Андрій Білий на своїй сторінці у фейсбуці і опублікував фото чоловіка, який видавав себе за паркувальника.

Чоловік назвав себе Юрієм Романовичем і представився працівником «Львівавтодору» (фото Андрія Білого)

Львівська міськрада нагадує, що на вуличних паркувальних майданчиках «Львівавтодору» оплата проводиться за допомогою паркомата, через додаток або Приват24 без участі людей. Навіть штрафи сплачують через банк, а не на місці порушення. Готівку сплачують лише на закритій парковці на виїзді перед шлагбаумом з обов’язковою квитанцією.

Андрій Білий повідомив ZAXID.NET, що у найближчі дні інженери «Львівавтодору» посилять перевірку на всіх своїх майданчиках паркування, бо цілком ймовірно, що такі випадки могли траплятися і за іншими адресами.

У поліції ZAXID.NET пообіцяли надати інформацію у четвер про те, чи надходили до них скарги про випадки шахрайства на паркувальних майданчиках.