У Дрогобичі змінились тарифи на воду

logo
200560_u_drogobichi_zminilis_tarifi_na_vodu.png


Набрали чинності нові тарифи для споживачів “Дрогобичводоканал”. Про це повідомляє прес-служба Дрогобицької міської ради.

З 08 липня 2018 року, відповідно до опублікованих в “Урядовому кур’єрі” постанов НКРЕКП, з якими можна ознайомитися на сайті державного регулятора або ж на сайті КП “Дрогобичводоканал” у рубриці “Тарифи”, набрали чинності нові тарифи для споживачів КП “Дрогобичводоканал”. 

Тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для населення, бюджету та інших споживачів встановлено у таких розмірах:

водопостачання – 12,55  грн/м 3 (з ПДВ),
водовідведення – 6,77  грн/м 3 (з ПДВ).

Для ТзОВ “Трускавецький водоканал” та КП “Вододар” тарифи з 08.07.2018 р. такі:

водопостачання – 5,94  грн/м 3 (з ПДВ),
водовідведення – 1,85 грн/м 3 (з ПДВ).

Тарифи на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) для населення, бюджету та інших споживачів   становлять 13,69 грн/м 3 (з ПДВ); водовідведення – 7,39 грн/м 3 (з ПДВ).

Вступили в силу новые тарифы для потребителей “Дрогобычводоканал”. Об этом сообщает пресс-служба Дрогобычского городского совета.

С 8 июля 2018 года, согласно опубликованным в “Правительственном курьере” постановлений НКРЭКУ, с которыми можно ознакомиться на сайте государственного регулятора или на сайте КП “Дрогобычводоканал” в рубрике “Тарифы”, вступили в силу новые тарифы для потребителей КП “Дрогобичводоканал “.

Тарифы на услуги централизованного водоснабжения и водоотведения для населения, бюджета и других потребителей установлены в следующих размерах:

водоснабжение – 12,55 грн/м 3 (с НДС),
водоотведение – 6,77 грн/м3 (с НДС).

Для ООО “Трускавецкий водоканал» и КП “Вододар” тарифы с 08.07.2018 гг. таковы:

водоснабжение – 5,94 грн/м3 (с НДС),
водоотведение – 1,85 грн/м3 (с НДС).

Тарифы на услуги по централизованному снабжению холодной воды, водоотведения (с использованием внутридомовых систем) для населения, бюджета и других потребителей составляют 13,69 грн / м 3 (с НДС); водоотведение – 7,39 грн / м3 (с НДС).


А поділитися?