У Львівській облраді погодили зміни до бюджету

logo
155114_u_lvivskij_oblradi_pogodili_zmini_do_bjud.jpeg


17:15 4 грудня 2017 р.

Бюджетна комісія облради передбачила 2,2 млн. гривень на придбання карети екстреної швидкої допомоги.

У понеділок, 4 грудня, постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради погодила зміни до обласних програм та показників обласного бюджету на 2017 рік. Зокрема – запропонувала збільшити обсяг обласного бюджету на 61 мільйон гривень, з яких 26,4 млн. гривень – перевиконання планових показників на 1 листопада.

Бюджетна комісія облради передбачила також 27,37 млн. гривень медичної субвенції для фінансування заробітної плати галузі охорони здоров’я й 7,3 млн. гривень – субвенції з держбюджету на будівництво, реконструкцію будинків для дітей-сиріт. Відтак, у результаті внесення змін до обласних програм та показників обласного бюджету галузі додатково отримають фінансовий ресурс.

Зокрема, галузі освіти додатково пропонується передбачити 995 тис гривень, охорони здоров’я – 32,9 млн. гривень, соціального захисту – 4,9 млн. гривень, фізичної культури – 2,1 млн. гривень, туризму – 100 тис гривень. Окремо бюджетна комісія, за пропозицією Олега Домчака, проголосувала за виділення 2,2 млн. гривень на придбання карети екстреної швидкої допомоги.

Усі ці зміни до обласного бюджету на 2017 рік депутати розглянуть завтра, 5 грудня, під час засідання сесії обласної ради. За словами Олега Домчака, основна мета цього перерозподілу – це вирішення проблеми по фінансуванню дефіциту заробітної плати для бюджетних установ та першочергових видатків.

Голова комісії зауважив: «До кінця року очікуємо перевиконання – 35 мільйонів гривень, з яких левова частка піде на виплату заробітної плати бюджетникам».

Про це повідомили сьогодні, 4 грудня, в прес-службі Львівської обласної ради.


А поділитися?Вам має сподобатись...