У Львові бібліокафе «Книжкові смаколики» знову скликало на теплу зустріч поціновувачів книги

logo
148863_u_lvovi_bibliokafe_knizhkovi_smakoliki_zn.jpeg


Бібліокафе «Книжкові смаколики» знову скликало на теплу зустріч поціновувачів книги, а на цей раз – ще й галицької кухні. Темою для розмови стали традиції львівської кухні та її гастрономічне розмаїття. А бажаним гостем на цьому дійстві був автор книги «Львівська кухня», відомий знавець міста Лева, історик за фахом Ігор Лильо. 

«ЛЬВІВСЬКА КУХНЯ» В БІБЛІОКАФЕ «КНИЖКОВІ СМАКОЛИКИ»

Разом із головним редактором журналу «Егоїст» та керівником гастрономічних проектів Клубу галицької кухні Всеволодом Поліщуком вони створили та видали цікаву книгу, яка розповідає історії з життя відомих людей Львова та Галичини, котрі формували не лише культурне й історичне, а й гастрономічне обличчя цього краю. У книзі 37 розповідей про людей, які залишили помітний слід в історії та рецептури старовиннних страв. Так, читач відкриє для себе цікаві рецепти, за якими можна приготувати кандибал, медівку пана Едзя, вино та запашний узвар. А ще – засипану капусту, цвіклі, гречані млинці, галицький холодник, свинину з чорносливом, паштетики, опіканки, лазанки, пироги з начинками, торти, пляцки, цвібак, пампухи з рожею, андрути, кекси, булочки, та ще багато чого цікавого. Отож, говорили про все – історію Львівщини, культуру загалом, туризм, традиційні страви Галичини, соколянські бундзики та сучасні смаколики. Господині бузецького краю з числа бібліотекарів пригощали гостей свята солодощами – медівником, сирником, пампушками та рогаликами з рожею.

«ЛЬВІВСЬКА КУХНЯ» В БІБЛІОКАФЕ «КНИЖКОВІ СМАКОЛИКИ»

А молоді господарочки з Буська Наталія Алієва та Єва Огороднік поділилися з аудиторією розповідями про своє захоплення кулінарією. Були й веселі пісенні вкраплення на кулінарну тему, які виконував директор Народного дому із Соколі Павло Лукасевич разом з колективом дівчат – бібліотекарів.

Отож, свято вдалося, а наш львівський гість був приємно вражений теплим прийомом та великою кількістю людей, які прийшли на зустріч.


А поділитися?