У Львові через марафон перекриють вулицю

logo


як курсуватиме громадський транспорт

Наступного тижня у Львові відбудеться другий від початку великої війни напівмарафон під гаслом «Не зупиняйся!». Він присвячений воїнам ЗСУ, рятувальникам, медикам, волонтерам та кожному, хто наближає перемогу України.

Про це пише Четверта студія з посиланням на прес-службу ЛМР.

Відтак 100% відусіх стартових внесків буде спрямовано на реабілітацію та адаптацію людей у центрі НЕЗЛАМНІ.

На час забігу у неділю, 12 травня, деякі вулиці будуть закриті для руху транспорту, а частина маршрутів громадського транспорту курсуватиме зі змінами.

Організаторами заходу є Нова пошта і NewRun за сприяння Львівської міської ради.

Серед учасників напівмарафону —  військовослужбовці ЗСУ і ветерани, які отримали тяжкі поранення на війні, рятувальники, волонтери, лікарі та люди, якіпроходять реабілітацію в центрі НЕЗЛАМНІ. Зокрема, Володимир Рудковський, військовий, який втратив ногу під час контрнаступу на Запорізькому напрямку і зараз допомагає побратимам з реабілітацією, зі своєю однорічною донечкою візьме участь у дитячих забігах. А керівник проєкту «Ігри Героїв» Юрій Козловський долатиме дистанцію 21 км на протезі.

Разом з учасниками бігтимуть і спеціальні гості: співзасновниця Нової пошти Інна Поперешнюк, шеф-кухар Євген Клопотенко, шоумен Анатолій Анатоліч іблогерка Меліса Садик.

Доступні дистанції:

півмарафон (21 км);10 км;5 км;1 км (спеціальний «Забіг подяки»);командна п’ятірка;дитячі забіги.

11 травня буде організована видача стартових пакетів усім учасникам, а також відбудуться дитячі забіги на 100 м і 500 м.

А 12травня пройдуть забіги на 1, 5, 10, 21 км і командна пʼятірка. У межах події відбудеться і спеціальний забіг на 1 кілометр — дистанція «Забіг подяки».

Зареєструватися на напівмарафон можна на офіційному веб-сайті заходу www.newrun.com.ua до 6-го травня включно. Організатори запрошують всіх українців, незалежно від наявності бігового досвіду, долучитись до забігів і висловитипідтримку людям, які не зупиняються і борються за наше майбутнє.

«11 травня будемо видавати стартові пакети для учасників, які будуть бігти в неділю, 12 травня, а також відбуватимуться безкоштовні дитячі забіги. У дитячих забігах можуть брати участь діти віком до 12 років. Тут будуть дистанції 100 та 500 м. Старт буде о 10:30.

А вже 12 травня учасники бігтимуть 21 км – це напівмарафонська дистанція, 10 км, 5 км і 1 км. Закликаємо усіх приєднатися, зокрема, до дистанції 1 км. Вона маєназву «Забіг подяки». Дистанція присвячена нашим Героям – тим, хто постраждав від війни і проходить реабілітацію у центрі НЕЗЛАМНІ. Це символічна дистанція, яку може подолати кожен.

Буде також онлайн-марафон. Тобто всі вище вказані дистанції можна буде пробігти онлайн із будь-якої точки України або світу.

Вартість участі у напівмарафоні залежить від дистанції. Мінімальна вартість – 300 грн за 1 км. Онлайн-забіг коштує 100 грн», – розповіла, співорганізаторка півмарафону у Львові відNewRun Оксана Сученко.

Також буде коротка символічна дистанція, участь у якій візьмуть наші Герої. У межах півмарафону вони пройдуть 70 м.

«Це спеціальний забіг, у якому візьмуть участь наші друзі військові та ветерани, які проходили реабілітацію у центрі НЕЗЛАМНІ. Відтак 100% коштів, виручених із бігових внесків, будуть передані на реабілітацію і адаптацію людей, які постраждали внаслідок війни та проходять реабілітацію у цьому центрі.

Тож приходьте, доєднуйтесь, навіть якщо увас немає бігового досвіду. Зустрінемось на старті!», – запросила співорганізаторка півмарафону у Львові від Нової пошти Катерина Янишина.

У неділю, 12 травня, на час забігів, з 8:30 до 13:45 год частинувулиць перекриють для руху транспорту.

Зокрема, тимчасово закритими будуть пл. Галицька (перетин з вул. Галицькою) – просп. Т. Шевченка – вул. Дж. Дудаєва вул. С. Томашівського – вул. М. Скорика – пл. Є. Маланюка  –  вул. М. Вороного  –  пл. А. Міцкевича  – просп. Свободи –  пл. Різні – просп. В. Чорновола – вул. В. Липинського до вул. Б.Хмельницького.

«Буде перекрито в першу чергу просп. Свободи в напрямі Оперного театру, просп. Чорновола доперехрестя з вул. Липинського. На кільці вул. Липинського – просп. Чорновола буде можливий поворот із просп. Чорновола в напрямі центру на вул. Липинського в напрямі вул. Єрошенка. Це буде єдиний доступний маневр. Проте вся вул. Липинського від просп. Чорновола до вул. Б.Хмельницького буде перекрита на час проведення марафону. Кільце вулиць Липинського – Б.Хмельницького буде проїзне в напрямі вул. Б.Хмельницького, а також з вул. Кукурудзяної.

Тож автобусні маршрути, які їдуть по цихвулицях, чи перетинають їх, будуть змінені. На час забігу тролейбус №33 та трамвай №7 тимчасово не курсуватимуть. А трамваї №1, №2, №6 та №9 їхатимуть за зміненими маршрутами», – розповів керівник управління транспорту ЛМР Орест Олеськів.

«Хочу перепросити в мешканців за певні незручності та нагадати, що проведення заходів такого масштабу на головних вулицях міст – це світова практика. Прошу львів’ян з розумінням поставитися до цього марафону та виявити толерантність до учасників.

Такождякую Новій пошті і NewRun – соціально відповідальному бізнесу, який перерахує всі стартові внески учасників на реабілітацію наших захисників і захисниць», – наголосив начальник управління спорту та молодіжної політики Антон Нікулін.

Перелік маршрутів, які у неділю, 12 травня, тимчасово курсуватимуть зі змінами:

автобуси № 1А  з 09:00 год і до 13:00 год курсуватимуть за маршрутом Дубляни  – вул. Б. Хмельницького– вул. Гайдамацька – вул. Замарстинівська – вул. Підвальна – вул. І. Франка – вул. Кн. Романа – пл. Галицька (в обидві сторони);

автобуси № 3А з 09:00 год і до 13:00 год курсуватимуть з вул. Стрийської до пл. Галицької;

автобуси № 5А з 09:00 год і до 13:00 год їхатимуть з Винник до пл. Галицької;

автобуси № 6А з 12:00 год і до 13:00 год курсуватимуть зРясне-2 до вул. Городоцької (церква св. Анни);

автобуси № 8А з 09:00 год і до 13:00 год їхатимуть так: Брюховичі – вул. Замарстинівська – просп. Чорновола – вул. Липинського – вул. Єрошенка – вул. Джерельна – вул. Єрошенка – вул. Варшавська – вул. Панча – просп. Чорновола – вул. Замарстинівська – Брюховичі

автобуси № 9 з 09:00 год і до 13:30 год їхатимуть так: Муроване – вул. Б.Хмельницького – вул. Гайдамацька – вул. Замарстинівська – вул. Підвальна – вул. І. Франка – пл. І. Франка – вул. Д. Вітовського – вул. Ак. А. Сахарова – далі за маршрутом (в обидві сторони);

автобуси № 15 з 09:00 год і до 13:15 курсуватимуть по вул. Личаківській – пл. Митній – вул. І. Франка – вул. Зеленій;

автобуси № 17 з 09:00 год і до 13:00 год:

в напрямі до вул.Миколайчука їхатимуть так: вул. Городоцька – вул. Шевченка – вул. Клепарівська – вул. Єрошенка – вул. Варшавська – вул. Замарстинівська (далі за маршрутом),в напрямі до вул. Курмановича їхатимуть так: вул. Варшавська – вул. Єрошенка – вул. Джерельна – вул. Городоцька (далі за маршрутом);

автобуси № 20 з 09:00 год до 13:00 год працюватимуть за розділениммаршрутом:

вул. Польова – пл. 700-річчяЛевандівка – вул. Городоцька (біля церкви св. Анни);

автобуси № 21 з 09:00 год до 15:00 год будуть закорочені до вул. Дорошенка (головна пошта);

автобуси № 22 з 09:00 год до 13:00 год їхатимуть так: Брюховичі – вул. Замарстинівська – вул. Чорновола – вул. Липинського – вул. Єрошенка – вул. Джерельна –вул. Єрошенка – вул. Варшавська – вул. Панча – пр. Чорновола – вул. Замарстинівська – Брюховичі;

автобуси № 25 з 09:00 год і до 13:00 год курсуватимуть з вул. Стрийської до вул. Городоцької (церква св.Анни)

автобуси № 29 з 09:00 год і до 13:00 год курсуватимуть з Винник до пл. Галицької;

автобуси № 31 з 09:00 год і до 13:00 год:

внапрямі до Галицького перехрестя їхатимуть так: вул. Городоцька – вул. Шевченка – вул. Клепарівська – вул. Єрошенка – вул. Варшавська – вул. Замарстинівська (далі за маршрутом);в напрямі до залізничного вокзалу їхатимуть так:  вул. Варшавська – вул. Єрошенка – вул. Джерельна – вул. Городоцька (далі за маршрутом).

автобуси № 34 з 09:00 год і до 13:00 год:

внапрямі до вул. Грінченка їхатимуть так: вул. Городоцька – вул. Шевченка – вул. Клепарівська – вул. Єрошенка – вул. Варшавська – Мазепи – Грінченка (далі за маршрутом),а в напрямі до Білогорщі курсуватимуть так: вул. Варшавська – вул. Єрошенка – вул. Джерельна – вул. Городоцька (далі за маршрутом);

автобуси № 37 з 09:00 год і до 12:00 год в напрямі вул. Під Голоско будутьзакорочені до пл. Галицької.

З 12.00 до 13.00:

в напрямі вул. Г.Хоткевича їхатимуть так: вул. Під Голоском – вул. Варшавська – вул. Замарстинівська – вул. Б. Хмельницького – пл. Князя Я. Осмомисла – вул. І. Гонти – пл. Данила Галицького – вул. Підвальна – вул. В. Винниченка – пл. Митна – пл. Соборна – вул. І. Франка (далі за маршрутом),в напрямі вул. Під Голоском їхатимуть так: вул. Підвальна –пл. Данила Галицького – вул. І. Гонти – пл. Я. Осмомисла – вул. Б. Хмельницького – вул. Замарстинівська – вул. Липинського – просп. В. Чорновола (далі за маршрутом);

автобуси № 39 з 09:00 год і до 13:00 год курсуватимуть з Винник до пл. Галицької;

автобуси № 41 з 09:00 год і до 13:00 год:

в напрямі Галицького перехрестя їхатимуть так: вул. Городоцька – вул.Шевченка – вул. Клепарівська – вул. Єрошенка – вул. Варшавська – вул. Замарстинівська (далі за маршрутом),в напрямі вул. Сихівської їхатимуть так: вул. Варшавська – вул. Єрошенка – вул. Джерельна – вул. Городоцька (далі за маршрутом);

автобуси № 43 з 09:00 год і до 13:00 год їхатимуть по вул. С. Бандери – Вул. М. Вербицького – вул. М. Коперника – вул. Д. Вітовського – пл. І. Франка – вул.І. Франка – вул. Зелена – надалі за маршрутом (в обох напрямах);

автобуси № 46 з 09:00 год і до 12:00 год працюватимуть так: вул. І. Миколайчука – вул. Гетьмана І. Мазепи – вул. Б. Грінченка – вул. Б. Хмельницького – вул. Гайдамацька – вул. Замарстинівська – вул. Б. Хмельницького – пл. Князя Я. Осмомисла – вул. І. Гонти – пл. Данила Галицького – вул. Підвальна – вул. В. Винниченка – пл. Митна – пл. Соборна – вул. І. Франка (далі за маршрутом, вобох напрямах),

а з 12:00 до 13:00:

в напрямі Сихова їхатимуть так: вул. І. Миколайчука – вул. Замарстинівська – вул. Б. Хмельницького – пл. Князя Я. Осмомисла – вул. І. Гонти – пл. Данила Галицького – вул. Підвальна – вул. В. Винниченка – пл. Митна – пл. Соборна – вул. І. Франка (надалі за маршрутом),в напрямі вулиці Миколайчука: вул. Підвальна – пл. Данила Галицького – вул. І. Гонти – пл. Я.Осмомисла – вул. Б. Хмельницького – вул. Замарстинівська – вул. Липинського – просп. В. Чорновола (далі за маршрутом);

автобуси № 47А з 09:00 год і до 12:00 працюватимуть за розділеним маршрутом:

Рясне-2 – перехрестя просп. Чорновола – вул. Липинського;Санта Барбара  – пл. Галицької;

з 12:00 до 13:00:

в напрямі Сиховаїхатимуть так: вул. Варшавська – вул. Замарстинівська – вул. Б. Хмельницького – пл. Князя Я. Осмомисла – вул. І. Гонти – пл. Данила Галицького – вул. Підвальна – вул. В. Винниченка – пл. Митна (далі за маршрутом),в напрямі Рясне-2 курсуватимуть так: вул. Підвальна – пл. Данила Галицького – вул. І. Гонти – пл. Я. Осмомисла – вул. Б. Хмельницького – вул. Замарстинівська – вул. Липинського – просп. В. Чорновола (далі за маршрутом);

автобуси№ 51 з 09:00 год і до 13:00 год:

в напрямі Галицького перехрестя їхатимуть так: вул. Городоцька – вул. Шевченка – вул. Клепарівська – вул. Єрошенка – вул. Варшавська – вул. Замарстинівська (далі за маршрутом),в напрямі ТРЦ «Вікторія Гарденс» їхатимуть так: вул. Варшавська – вул. Єрошенка – вул. Джерельна – вул. Городоцька (далі за маршрутом);

автобуси №52 з 09:00 год і до 13:00 год цей маршрут в напрямі вул. Варшавської буде закорочений до вул. Городоцької (церкви св. Анни);

автобуси № 53 з 09:00 і до 13:00 год їхатимуть так: вул. Б. Хмельницького – вул. Гайдамацька – вул. Замарстинівська – вул. Б. Хмельницького – пл. Князя Я. Осмомисла – вул. І. Гонти – пл. Данила Галицького – вул. Підвальна – вул. В. Винниченка – пл. Митна – пл. Соборна – вул. І.Франка – надалі за маршрутом (в обох напрямах);

автобуси № 55/№ 56 з 09:00 год і до 13:00 год курсуватимуть до просп. Чорновола – вул. Липинського;

автобуси № 61 з 09:00 год і до 13:00 год будуть працювати за розділеним маршрутом:

с.Підрясне – вул. Городоцька (біля церкви св. Анни)с.Підбірці – пл. Галицька.

автобус № 63 з 09:00 год і до 13:00 год їхатиме до станції «Підзамче»;

автобуси № 84 з 09:00 год і до 13:00 год:

в напрямі вул. Щурата курсуватимуть так: вул. Городоцька – вул. Шевченка – вул. Клепарівська – вул. Єрошенка – вул. Варшавська – вул. Замарстинівська (далі за маршрутом),в напрямі Рудне їхатимуть так: вул.Варшавська – вул. Єрошенка – вул. Джерельна – вул. Городоцька (далі за маршрутом);

автобуси № 92 з 09:00 год і до 13:00 год в напрямі вул. Дж. Вашингтона маршрут буде закорочений до вул. Городоцької (церква св.Анни);

тролейбуси №33 до 13:00 год не курсуватимуть. А з 13:00 до 15:00 год. їхатимуть з вул. Грінченка до ТРЦ «Форум Львів»;

трамваї№1 з 9:00 до 13:30 год їхатимуть так: залізничний вокзал – вул. Вітовського пл. І. Франка – вул. І. Франка – пл. Митна – вул. Личаківська – вул. Мечникова – Погулянка;

трамваї №2 з 9:00 до 13:30 год їхатимуть так: вул. Коновальця – вул. Вітовського пл. І. Франка – вул. І. Франка – пл. Митна – вул. Личаківська – вул. Пасічна;

трамваї №6 та №9 з 9:00 до12:00 год їхатимуть так: залізничний вокзал – вул. Д. Вітовського – пл. І. Франка – вул. І. Франка –  вул. Підвальна – вул. Замарстинівська  – вул. Хмельницького – вул. Промислова (трамвайне депо);

трамваї №7 до 13:15 не курсуватимуть;

Довідка

NewRun — компанія, яка працює над організацією найбільших бігових подій України з 2016 року. За цей час компанія разом із Новою поштою провела66 напівмарафонів і марафонів, у яких взяли участь 155 000 осіб.

Співорганізатор та генеральний партнер заходу: Нова пошта.

Партнери: Моршинська, Idealist coffee,TAS Life, Явір-2000, Три ведмеді, Puma Україна, Carlsberg 0, VERDE, Sense Education, LinkCom, кафе “Інші”, RaceNext, Body Factory, METALWORKSHOP, Medicover.

Інформаційні партнери: 032, Перший Західний, Kamp-Sport, мережа ТВОРИ!

Коментарі

Позначки:маршрутка, маршрутки, Орест Олеськів, рух транспорту