У Львові хлопцю під час бійки пробили голову

logo
161863_u_lvovi_hlopcju_pid_chas_bijki_probili_go.jpeg


03.01.2018, 12:52

драка, пробил голову, проспект ЧерноволаУ Львові на проспекті Чорновола побилися два хлопці, один з них потрапив у лікарню з пробитою головою. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Повідомлення у поліцію про те, що поблизу одного з будинків по проспекту Чорновола б’ються двоє чоловіків, надійшло 2 січня близько 16.00.  Особи учасників бійки встановлені – ними виявились місцеві мешканці віком 26 та 36 років. Також встановлено, що між чоловіками виник конфлікт, який переріс у бійку, під час якої старший отримав тілесні ушкодження, а саме: відкриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку та перелом скроневої кістки.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення на строк від п’яти до восьми років. Проводиться досудове розслідування, зловмисник затриманий в порядку ст.208 КПК України, невдовзі суд обере для нього міру запобіжного заходу.

Во Львове на проспекте Черновола подрались два парня, один из них попал в больницу с пробитой головой. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Сообщение полицию о том, что возле одного из домов по проспекту Черновола бьются двое мужчин, поступило 2 января около 16.00. Лица участников драки установлены – ими оказались местные жители в возрасте 26 и 36 лет. Также установлено, что между мужчинами возник конфликт, который перерос в драку, во время которой старший получил телесные повреждения, а именно: открытую черепно-мозговую травму, ушиб головного мозга и перелом височной кости.

По данному факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.121 (умышленное тяжкое телесное повреждение) УК Украины. Санкция статьи предусматривает наказание – лишение на срок от пяти до восьми лет. Проводится досудебное расследование, злоумышленник задержан в порядке ст.208 УПК Украины, вскоре суд изберет для него меру пресечения.


А поділитися?