У Львові на подвір’я давнього будинку сповз схил із деревами і 10-метровою стіною

logo


Територію, де часто граються діти, засипало каміння.

У середмісті Львова впала кам’яна підпірна стіна, яка розмежовувала багатоповерхівку і пагорб. Конструкція заввишки десять  метрів разом з перезволоженим ґрунтом і деревами сповзла у двір на очах у мешканців, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Очевидці кажуть, що дивом ніхто не постраждав, адже там часто граються діти. Зараз подвір’я завалене камінням, але для самого  сторічного будинку, зведеного ще за часів Австро-Угорщини, загрози немає. “Хотів там почистити, бо там снігом все завалило, і поки я їв, воно все попадало”, – розповів житель будинку Влад.

Читайте також: Закарпатську область підтопило через незимову погоду, на вихідних можливі зсуви ґрунту

Розчищати завали та укріплювати схил комунальники обіцяють після вихідних, тоді й з’ясують причину обвалу. “Дерева попадали, сильний гуркіт був, сильний шум. Звичайно, переживаємо. Невідомо, як воно далі буде”, – зізнається мешканка будинку Катерина Льгова.

ВідеоУ центрі Львова впала кам’яна підпірна стіна заввишки 10 метрів

Вона розмежовувала багатоповерхівку і пагорб. Конструкція разом з перезволоженим ґрунтом і деревами сповзла у двір на очах у мешканців. Люди кажуть, що дивом ніхто не постраждав, адже там часто граються діти.

У центрі Львова впала кам'яна підпірна стіна заввишки 10 метрів