У Львові побудують нові індустріальні парки: вони забезпечать тисячі робочих місць

logo


image

Відбулось урочисте підписання Акту заснування та закладання наріжного каменю

12 жовтня презентовано інвестиційний проєкт, що складається з виробничо-складського комплексу та індустріального парку. Загальна площа якого складає 18,8 га.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міської ради.

Львів може втратити до 500 млн гривень в опалювальний сезон

Що планують збудувати

Інвестором нового будівництва виступає компанія Спарроу Кепітал. В новому індустріальному парку буде реалізований інноваційний та сучасний підхід до створення логістичного та виробничого простору в Західній Україні. Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, сьогодні у місті та його околицях будується три індустріальні парки. Це дозволить створити близько 10 тисяч нових робочих міст, а також отримати більше податків у місцевий бюджет.

“Сьогодні ми маємо три локації, де йде будівництво індустріальних парків. Для того, щоб прийшов інвестор ми підвели воду, газопостачання, електропостачання, всі мережі, каналізацію. Люди інвестують кошти у ті міста, які вони знають, в які легко можна добратись. Якщо місто має летовище, то це означає, що ми вже зробили великий шлях, щоб люди приїжджали та інвестували. Це означає, що буде більше гостей, інвесторів, львів`яни себе будуть комфортно почувати, коли ми розширимо зону тих міст, куди буде пряме сполучення зі Львовом”,  – зазначив Андрій Садовий.

Як відмітив комерційний директор Спарроу кепітал Тарас Ястремський, на цій території планується розмістити машинобудівні та логістичні компанії, а також підприємства галузі легкої промисловості та деревообробки.

“Ми отримали запит від більше ніж 10 іноземних локальних компаній і ми віримо в успіх цього проєкту”, – підкреслив Тарас Ястремський.

Більше про події у Львові:

На Львівщині рекордними темпами відновлюють міст через р.Західний Буг на дорозі Н-17 Львів – Радехів – Луцьк, який обрушився 3 травня.
Наразі продовжується реконструкція вул. С. Бандери – роботи проводяться одночасно на декількох відрізках.
Львівська міська рада під час засідання сесії 7 жовтня не погодила межі історичного ареалу Львова.

Більше оперативних новин шукайте в Telegram і Viber Новини.LIVE.