У Львові скасували загальноміське водохреща

logo


Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram

Через карантинні обмеження цього року скасували загальноміське освячення води, яке  традиційно проводили у центрі Львова 19 січня. Про це пише zaxid.net.

Як повідомили 14 січня у прес-службі Львівської міськради, мешканці Львова впродовж дня зможуть прийти на площу Ринок і набрати свяченої води з резервуару. Її попередньо освятить капелан міської ради отець Павло Дроздяк. При цьому львів’ян просять дотримуватись вимог карантину – дотримувались дистанції та носили маски.

«На превеликий жаль, цього року, зважаючи на те, що ми живемо в час локдауну, загальноміського освячення води в масштабному урочистому форматі, як було кожного року, не буде. Зараз маємо період хвороби, і ми не можемо спонукати людей збиратися у великій кількості. Але свячена вода біля Ратуші традиційно буде. Наш капелан освятить воду перед Ратушею, і мешканці нашого міста протягом дня зможуть цю воду отримати», – розповів директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко.

Зазначимо, що традиційно 19 січня на площі Ринок влаштовували святкування Водохреща, а духовенство всіх львівських конфесій освячувало воду, яку львів’яни могли набрати з великих резервуарів.

Обласна суспільно-політична україномовна газета Рівненської області.

Адреса редакції: 33028,  м. Рівне, вул. Поштова, 2

Телефони: головний редактор – 45-40-00;

Діліться корисною інформацією з друзями: