У Львові стартував міжнародний турнір із волейболу серед ветеранів

logo


У Львові стартував традиційний міжнародний турнір із волейболу серед ветеранів. Він збирає атлетів уже 18 рік поспіль.

В одному з поєдинків міряються силами команда з Києва та гості з латвійського Даугавпілса. У першому сеті беруть гору закордонні волейболістки – 25:15. Розповідають: спеціально до старту не готувалися. Не тренування часу не мали. Латвійські гравчині кажуть: «Настрій у нас чудовий. Якщо враховувати, що ми весь час запізнювалися на всі рейси, які тільки могли бути. Але ми приїхали у 8 годині ранку і зразу – на поле. Нам дуже подобається в Україну приїжджати».

24:15 – латвійки перемагають і в другому періоді та у матчі. Вони демонструють свої вміння на турнірі уже вдесяте. І щороку стають призерками. Такий успіх пояснюють своєю дружністю та веселою вдачею. Переможниці зазначають: «Киянки – хороша команда. Але, напевно, ми їх здолали взаєморозумінням на полі. Минулого разу ми їм програли. А цього року красиво взяли реванш».

У той самий час на іншому майданчику вінницькі ветерани не залишили шансів суперникам із Мінська: 25:17, 25:10. Кажуть: із білоруськими опонентами зустрілися на паркеті вперше, тож не знали, чого від них чекати. Але перемога видалась не надто складною.

Гравці вінницької команди Дмитро Миколаїв і Павло Перепелюк розповідають: «Ми грали ще за молодості за Вінницю, за різні клуби виступали разом. І так збереглася наша команда. Підтримуємо між собою стосунки і продовжуємо збиратися».

Цьогоріч на турнірі протистоять 18 команд. Волейболісти змагаються у двох вікових групах: понад 45 років та понад 70. Триватимуть старти до суботи, 2 березня.