У Львові терміново розгортають 350 ліжок для хворих на коронавірус (Фото)

logo


У Львові практично вже не залишилося вільних ліжок для хворих на коронавірус. Через це вирішили терміново розгорнути новий Covid-корпус на 350 ліжок.

Як пережити пандемію COVID-19: практичні поради медика з Ізраїлю (Фото)

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив головний лікар Олег Самчук, пише – ZNAJ.UA.

Так, стало відомо, що у лікарні швидкої допомоги, що у Львові на вул. Миколайчука, практично вже немає місць для хворих на коронавірус. Тому вирішили один із корпусів перебудувати під таких пацієнтів, тут має з’явитись ще 350 ліжок.

Варто зазначити, що у лікарні швидкої допомоги з 300 місць для хворих на COVID-19, 280 вже зайняті.

image

Фото: Олег Самчук

«Заповнення решти – це питання кількох днів. І що тоді? Казати людині у важкому стані: «Вибач, ти 301-й, тому ми тобі не допоможемо?» Ні, ми цього не зробимо. Ми створимо умови, за яких кожен львів’янин чи житель області, який потребуватиме нашої допомоги, її отримає», – написав Олег Самчук.

image

Фото: Олег Самчук

Додаткові 350 COVID-місць створюють в одному з корпусів лікарні, частину якого раніше винаймав медичний коледж. Приміщення не просто ремонтують, його перебудовують під потреби хворих та встановлюють кисневі точки.

image

Фото: Олег Самчук

Щоб перебудувати цей корпус під потреби хворих на коронавірус потрібно щонайменше 30 млн грн. Втім роботи виконують не за бюджетні гроші, а коштом соціально відповідального бізнесу.