У Львові відбудеться Ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024

logo


У ярмарку візьмуть участь 42 навчальні компанії з 32 професійно-технічних, фахових вищих та передвищих закладів освіти Львівської та Дніпропетровської областей, які долучилися до програми «Компанія» від ГО Junior Achievement Ukraine.

У Львові відбудеться Ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO-2024

Про
це повідомляє Департамент освіти і науки Львівської ОДА.

Кожен відвідувач заходу зможе придбати продукцію учнівських міні-компаній безпосередньо у виробників – здобувачів закладів освіти.

Зокрема, на Ярмарку будуть представлені товари та послуги різних категорій:

Кулінарні творіння – випічка власного виробництва, м’ясні страви, сухофрукти та горішки з еконачинками, які є
чудовою альтернативою солодощам, а також ароматні чаї, зібрані з любов’ю та турботою.

Вироби ручної роботи та декор – декоративні подушки з вишивкою, унікальні вироби з епоксидної смоли, ковані вироби, а також вишукані аксесуарів та ексклюзивна косметика з екологічних матеріалів.

Інновації для всіх – мобільні додатки та телеграм-боти, розроблені для покращення життя, комп’ютерні миші, розроблені для людей з інвалідністю та захисні окулярні накладки
для комфортнішої та безпечнішої роботи за комп’ютером. Окрім цього можна створити унікальні кейкапи з випуклими символами для людей з порушенням зору та інші вироби за допомогою технології 3D-друку, які неможливо знайти в магазинах.

Безпека та турбота про довкілля – екопродукти, створені молодими підприємцями: від павербанків з використаних батарей до екопідставок з натурального дерева.

Дитячі товари та послуги – радість та розваги для ваших дітей з
яскравими та безпечними іграшками та аксесуарами від підприємців. Кожен елемент допоможе створити неповторну атмосферу гри та навчання, а різноманітні товари стануть прекрасними подарунками для маленьких радощів.

Також, учасники Junior EXPO-2024 підготували для містян та гостей міста 10 авторських майстер-класів:

«Декорування пасок власноруч» – декорування виробів різними кондитерськими засобами «Сервірування столу до Великодня» – сервірування святкового столу
«Feel touch» – тестування комп’ютерної мишки, створеної для людей з інвалідністю«Не гальмуй давай фарбуй!» – розфарбовування дитячих гіпсових виробів«Моті» – приготування десерту моті«Декорування пасок» – оздоблення пасочки на ваш смак«Головоломка-орігамі» – мінізмагання зі складання головок-орігамі на швидкість«Малюнки на обличчі» – нанесення аквагриму«Розпис пряників на великодню тематику» – прикрашання пряників унікальними
візерунками

“Приходьте з друзями та родиною та насолоджуйтеся теплою атмосферою та унікальними виробами молодих підприємців! Чекаємо на вас 28 квітня з 13:00 до 18:00 за адресою: м.Львів, Стрийський парк (вулиця Уласа Самчука, 14). Вхід вільний!” – зазначили у повідомленні.