У Львові вперше в Україні доросла пацієнтка зі СМА безкоштовно отримала ліки

logo


МІСТО

Лікарі сподіваються на покращення моторних функцій і на зменшення або відсутність прогресування патології

Скріншот із відео ЛОКЛ

Сьогодні, 18 травня, уперше в Україні доросла пацієнтка отримала дороговартісні ліки «Різдіплам» від спинально м’язової атрофії безкоштовно, і розпочала курс лікування. Це сталося у Львівській обласній клінічній лікарні.

«Будуть міцніші м’язи, я зможу рівно сидіти і навіть ставати»… – такі прості, але такі важливі і такі наповнені вірою та надією слова належать 19-річній Діані, яка практично від народження хворіє на спинальну м’язову атрофію і прикута до візочка. Дівчина надзвичайно розумна, має багато захоплень, має мрії, бажання і велику надію на покращення стану здоров’я, – зазначають у лікарні.

Лікарі кажуть, це велика перемога, адже державна підтримка таких хворих є незначною і від цього страждають і самі пацієнти, і їхні родини.

Утім, висловимо сподівання, що спільними зусиллями вдасться змінити ситуацію, зрештою, перші, але такі значимі кроки вже зроблено, – додають у медустанові.

Препарат пройшов усі етапи клінічних досліджень, він зареєстрований у США, Україні. Лікарі сподіваються на покращення моторних функцій і на зменшення або відсутність прогресування патології у пацієнтки.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.