У реанімації з 85% опіків тіла перебуває підліток, що заліз на дах вагона

logo
126640_u_reanimaciji_z_85_opikiv_tila_perebuvae_.jpeg


Учора, 30 серпня о 18:40, на ст. Київ-Дніпровський залізничники зняли з даху вантажного вагона травмованого електрострумом хлопчика 15 років. Потерпілий отримав  85 % опіків тіла та перебуває у важкому стані. Про це Львівському порталу повідомили в Укрзалізниці.

Раніше 29 серпня о 20:30 також на станції Київ-Дніпровський на вагоні знайшли вражену струмом людину. Працівники ДСНС, після відключення напруги по станції, зняли постраждалого та швидкою допомогою відправили до лікарні.

Залізничники нагадують, що правила безпеки громадян на залізничному транспорті України забороняють залазити на дах вагонів, підніматися на опори електрифікованих ліній, торкатися до металевих проводів заземлення, які йдуть від опори до рейки, наближатися до електропроводу, що лежить на землі, ближче ніж на 10 метрів. А перебувати на території підрозділів і підприємств залізниць стороннім особам взагалі суворо заборонено.

Загалом за 8 місяців 2017 року на залізницях України внаслідок порушення правил безпеки громадян на залізничному транспорті травмувалися 365 громадян, з них 242 – зі смертельними наслідками. Незважаючи на зусилля залізничників щодо попередження травматизму, люди продовжують гинути через безвідповідальне ставлення до власного життя та здоров’я.


А поділитися?