У справі про вбивство продавців у Бориславі поліція одними з перших допитала ромів

logo


Новини, 19.12.2017

19.12.2017, 17:55

Борислав, убийство, продавцыЧерез подвійне вбивство у Бориславі поліція влаштувала облаву на місцевих ромів. Про це повідомляє видання “Майдан”. 

Через резонансне подвійне вбивство, що сталося 7 грудня у Бориславі, правоохоронці влаштували облаву на місцевих ромів. У понеділок, 11 грудня, у рамках розслідування вбивства працівників місцевого магазину поліція забрала на допити всіх чоловіків із понад 20 ромських сімей. Серед затриманих є також троє мешканців Борислава, яких уже безпідставно звинувачували у злочинах, після чого вони відсудили у місцевої поліції понад 500 тисяч гривень в якості моральної компенсації.

Як розповів один із затриманих, мешканець Борислава Степан Капральов, у затриманих вилучали мобільні телефони, а під час допитів у них збирали відбитки пальців і з’ясовували місце перебування у день вбивства працівників магазину комп’ютерної техніки.

В связи с жестовим двойным убийством в Бориславе полиция устроила облаву на местных цыган. Об этом сообщает издание “Майдан”. 

В связи с резонансным двойным убийством, произошедшим 7 декабря в Бориславе, правоохранители устроили облаву на местных цыган. В понедельник, 11 декабря, в рамках расследования убийства работников местного магазина полиция забрала на допросы всех мужчин иъ более 20 цыганских семей. Среди задержанных также трое жителей Борислава, которых уже безосновательно обвиняли в преступлениях, после чего они отсудили у местной полиции более 500 000 гривен в качестве моральной компенсации.

Как рассказал один из задержанных, житель Борислава Степан Капральов, у задержанных изымали мобильные телефоны, а во время допросов у них собирали отпечатки пальцев и выясняли место пребывания в день убийства работников магазина компьютерной техники.

Соцсети

Погода